Nisan 17, 2022

Dönüm Noktasına Ulaşan Baby Doge’dan Heyecan Verici Gelişmeler Geliyor!

En popüler köpek temalı kripto para birimi ve en büyük rakiplerinden biri olan Shiba Inu’nun (SHIB) ayak izlerini takip eden Baby Doge Coin (BABYDOGE), 20 Nisan 2022’de gerçekleşecek NFT lansmanlarını açıklamalarından kısa bir süre sonra resmi Twitter hesaplarından attıkları bir tweet aracılığıyla “BabyDoge Swap” adlı kendi merkezi olmayan borsalarını (DEX) oluşturmayı planladıklarını da duyurdu.

Tweet’e göre, BabyDoge Swap, kullanılabilirliği artırma ve token yakma gibi bazı benzersiz özelliklere sahip olacak. Ancak BabyDoge Swap ve platformun diğer özellikleri hakkında daha fazla resmi ayrıntı henüz açıklanmış değil.

Baby Doge Coin duyuruyu yaparken 58 saniyelik bir tanıtım videosu paylaştı. Demo video, BabyDoge Swap’ın nasıl görüneceğine ve nasıl çalışacağına dair bir bakış içeriyordu.

Videoya göre DEX kayıt gerektirmeyecek ve kullanıcılar cüzdanları Binance Smart Chain’e bağlayarak sorunsuz trading yapabilecekler.

Bu demo video, topluluğa BabyDoge Swap’ın tamamen hazır olduğuna ve halka açık NFT basılmasının ardından yakında piyasaya çıkacağına dair güçlü bir işaret veriyor.

Dogecoin ve SHIB’i takip eden Baby Doge Coin (BabyDoge), 1.1 milyon takipçisi ile Twitter’da en çok takip edilen köpek temalı kripto para birimleri arasında üçüncü sırada yer alıyor.

Token ayrıca 1,50 milyonluk önemli bir dönüm noktasına ulaştı ve diğer bütün rakiplerini geride bıraktı. Bu dönüm noktası aracılığıyla BabyDoge, DOGE ve SHIB’e kıyasla perakende yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen meme kripto para birimi haline geldi. BscScan.com verilerine göre, DOGE’u 619.670 benzersiz cüzdan adresi elinde tutarken, Etherscan.io verilerine göre Shiba Inu’nun holder sayısı ise şu anda 1.127.347 (1.12 milyon) seviyesinde bulunuyor.

Yakım özelliğinin coin için neden bu kadar önemli olduğuna dikkat çekmemiz gerekirse CoinMarketCap verilerine göre şu anda coin’in dolaşımdaki arzı 160 katrilyon, toplam arzı ise 420 katrilyon BABYDOGE olarak görünüyor.

[irp posts=”51095″ name=”Bu Meme Coin’den 17 Katrilyonluk Yakım: Trend Coin Kritik Gelişmeyi Duyurdu!”]

2022 yılının başlangıcından bu yana, BabyDoge, ölü cüzdanlara göndererek değeri 54.3 milyon doların üzerinde olan toplam 17 katrilyon token’ı dolaşımdan çıkarmış olsa da bu henüz yeterli bir miktar değil. Sonuç olarak yeni yakım özelliğinin popüler meme coin’in arzını azaltması ve fiyatın yukarı çıkmasına yardımcı olması bekleniyor.

Coin burn (coin yakma), kripto varlıklarının piyasa değerini yüksek tutmak ve enflasyonu dengelemeye çalışmak için kullanılan bir yöntemdir. Teoride, bir coin’in arzının büyük bir kısmı ortadan kaldırıldığında, o coin’e olan talepte bir artış görülür ve sonuç olarak fiyat fırlar.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.