Ana Sayfa Koinler Dogecoin (DOGE) Dogecoin’i (DOGE) Eleştiren Jim Cramer’e Bir Cevap da Preston Byrne’dan Geldi!

Dogecoin’i (DOGE) Eleştiren Jim Cramer’e Bir Cevap da Preston Byrne’dan Geldi!

0
Dogecoin'i (DOGE) Eleştiren Jim Cramer'e Bir Cevap da Preston Byrne'dan Geldi!

Kıdemli bir hedge fon yöneticisi ve uzun süredir CNBC’nin “Mad Money” programında sunuculuk yapan Jim Cramer, bugün Dogecoin’in riskleri konusunda uyardı. Dogecoin’i (DOGE), fiyatının ve popülaritesinin zirve yapmasından neredeyse dokuz ay sonra bugün bir menkul kıymet olarak adlandıran sunucu, bu konudaki görüşlerini paylaştı.

Bugün erken saatlerde Jim Cramer, takipçileriyle tweet paylaştı ve Milyarder Elon Musk’ın en sevdiği kripto para birimiyle ilgili endişelerini dile getirdi. Bu sonuca varmak için kullanılan veriler, Cramer’in “The Street” adlı kurucu ortak web sitesinden sağlandı.

Web3 kullanıcıları, geleneksel medyanın Bitcoin’i anlamadığını iddia ederken, Jim Cramer bu konuda bir örnek olabilir. Sunucu paylaştığı tweette, Dogecoin (DOGE) ağının her gün önemli miktarda yeni DOGE üretme eğilimine olduğuna atıfta bulundu (kesin olarak belirtmek gerekirse 14,4 milyon DOGE). Bitcoin ağı ise her gün yaklaşık 900 yeni BTC üretiyor.

Anderson Kill’in merkeziyetsiz protokollerde uzmanlaşmış bir ortağı olan Preston Byrne’e göre, Cramer, Dogecoin’in ‘güvenlik endişesi’ olduğu iddiasında da aynı şekilde yanlış.

“Profesyonel görüşüme göre, Dogecoin’in anarşik, şakacı başlangıçları ve merkezi bir koordinasyon organizasyonunun mutlak yokluğu nedeniyle Howey’nin bazı bölümleri karşılanmıyor” dedi.

Başka bir deyişle, meme coin DOGE bir güvenlik endişesi değildir ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından düzenlenmeyecektir. Ancak; Markus, Palmer veya projeyi yöneten yarı zamanlı Dogecoin çekirdek programcılarından biri bizi kandırmış olabilir. Belki de tüm zaman boyunca ipleri çekiyorlardı.

Dogecoin, bir ticari girişim olarak değil, öncelikle bir şaka olarak yaratıldı. Girişimin kurucuları Marcus ve Jackson Palmer, resmi olarak projeyi terk etti. Elon Musk ise Twitter’daki gücünü kullanarak DOGE’yi öne çıkardı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın