Şubat 21, 2024

Dogecoin Yatırımcıları Son Fiyat Artışının Ardından, Yeni Proje KangaoMoon’u Araştırıyor!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Dogecoin, şimdiye kadar yaratılan en iyi performans gösteren meme coinlerden biridir. Piyasada öncülük etmiş ve yüzlerce meme coinin geliştirilmesine ilham kaynağı olmuştur. Ancak, ardı ardına iki yıl fiyat düşüşleri yaşadıktan sonra bazı yatırımcılar, Dogecoin’i daha kârlı yatırımlar için satmaya başladı.

İçerik göndericisine göre piyasaya çıkmak isteyen bir meem coin projesi ise KangaMoon olduğu aktarılıyor. Fakat proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir.

Dogecoin Cazibesini Kaybetti mi?

Hala piyasa değeri açısından en büyük meme coin olmasına rağmen, yatırımcılar Dogecoin’in hala güçlü bir yatırım olup olmadığı konusunda emin değil. Dogecoin’in fiyatı 2023’te %2,64 düşerken, birçok rakip meme coinin getirisi %200’ün üzerinde oldu. Bu, birçok Dogecoin meraklısının hisselerini satmasına ve Dogecoin’in sosyal medya aktivitesinin yeni düşüklere düşmesine neden oldu.

Bu büyüyen belirsizlik, Dogecoin’in piyasa değeri sıralaması ile günlük işlem hacmi sıralaması arasındaki farkta görülebilir. CoinMarketCap’te yer alan verilere göre, Dogecoin piyasa değerine göre 10. en büyük kripto para birimidir. Ancak, Dogecoin günlük işlem hacmine göre 21. sırada yer alıyor.

Bu tür bir ayrım, Dogecoin’in cazibesini kaybediyor olabileceğini ve sonuç olarak bazı yatırımcıların alternatif meme coinler aradığını öne sürüyor.

Bununla birlikte, Dogecoin Şubat ayında toparlanmaya başladı. Son 30 gün içinde, Dogecoin’in fiyatı %10,9 arttı. Bu artış, SpaceX’in Dogecoin’in Geometric Energy’den ödeme olarak kullanılabileceğini belirten bir duyurusuyla desteklendi. Bu artış Dogecoin ekosistemine bir destek olmasına rağmen, yatırımcılar projenin uzun vadeli potansiyeli konusunda eleştirel kalmaya devam ediyor.

KangaMoon (KANG) Dogecoin Yatırımcıları Tarafından Araştırılıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon, ön satışının ilk aşamasında tükenerek büyük bir kilometre taşına ulaştı. Proje 2. ön satış turuna geçtiği aktarılıyor, fakat gelecekte borsalar tarafından kabul edilip edilmeyeceği bilinmiyor.

İlk ön satış aşaması tükendikten sonra, $KANG tokenlerinin değeri %50 artarak 0,0075 dolara yükseldi. Her ön satışı aşamasında KangaMoon’un fiyatı artacağı iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre KangaMoon, play-to-earn platformu ile sosyal-fi özelliklerini birleştiriyor. Haftalık, aylık ve üç aylık etkinlikler gibi eğlence dolu özellikler, meme coin meraklılarından oluşan güçlü bir topluluk yaratmayı amaçlıyor.

Kullanıcılar ayrıca, KangaMoon’un P2E oyununda yarışarak deneyimlerini paraya çevirebilecek. Bu oyunun bir parçası olarak, oyuncular ödüller için yarışabilecek ve ödülleri KangaMoon pazar yerinden ticaret yapabilecek.

Sponsorlu içerik göndericisine göre 23 Şubat Cuma gününden önce satın alan yatırımcılara, $KANG tokenleri satın alırken %15 satın alma bonusu vereceği iddia ediliyor, yatırım yapmadan önce proje ve ekibi hakkında detaylı araştırmanızı yapını, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

KangaMoon, Dogecoin’i Geride Bırakabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Dogecoin’e olan ilgi düşmeye devam ederken, KangaMoon’unda geleceği olabilecek mi merak ediliyor. Proje, diğer meme coinlerin bazılarının yaşadığı aynı büyüme eğilimlerini taklit etmeye yolda, ancak önemli ölçüde daha fazla kullanım sunuyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : kangamoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?