Nisan 16, 2022

Dogecoin Kurucusundan, DOGE Fiyat Tahmini Geldi!

Piyasadaki en popüler meme coin‘lerden birinin kurucusu olan ve Shibetoshi Nakamoto olarak da bilinen Billy Markus, bazı Dogecoin yatırımcılarına umut veren alaycı bir fiyat tahmini paylaştı. Sonrasında yaptığı ekleme ile DOGE yatırımcılarının tepkisini topladı. İşte detaylar.

Markus ilk olarak “Dogecoin gün sonuna kadar bir dolara ulaşacak.” sözleriyle bir paylaşım yaptı. Kripto alanında yeni olan bazı yatırımcılar bu sözlerden bir miktar güvence hissetse de, Dogecoin yaratıcısı tahmini çabucak netleştirdi ve ABD dolarını değil Hong Kong dolarını kastettiğini söyledi.

Bazı yatırımcılar, Dogecoin’in son 300 gündeki piyasa performansından duydukları hayal kırıklığını dile getirdiklerinden, tweet’in alaycı doğası hoş karşılanmadı. Geçen yılın Ağustos ayından bu yana DOGE düşüş sürecinden geçiyor ve çoğunlukla değer kazanmak yerine kaybediyor.

2013 yılında Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından bir şaka olarak başlatılan Dogecoin baş destekçisi Elon Musk’ı içeren bir topluluk sayesinde çok popüler bir dijital varlık haline geldi.  Yakın zamanda, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almak istediğini açıklamasının ardından, Dogecoin yatırımcılarını %20’lik bir artışla şaşırttı.

[irp posts=”52336″ name=”Yaşanan Son Gelişmeler Dogecoin (DOGE) Fiyatını Yükseltebilir mi?”]

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.