Ana Sayfa Koinler Dogecoin (DOGE) Dogecoin Kurucusu: Bu Şimdiye Kadarki En Büyük Boğa Sinyali

Dogecoin Kurucusu: Bu Şimdiye Kadarki En Büyük Boğa Sinyali

0
Dogecoin Kurucusu: Bu Şimdiye Kadarki En Büyük Boğa Sinyali

Dogecoin‘in kurucu ortağı, “DOGE için tarihteki en büyük boğa sinyalini” tespit ettiğini iddia ediyor.

Twitter’da Shibetoshi Nakamoto olarak bilinen Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, resmi Twitter hesabında, “Dogecoin için en büyük boğa sinyali” olarak gördüğü şeyi paylaştı.

Görünüşe göre bu boğa sinyali, CNBC’nin Mad Money sunucusu ve popüler ABD TV kişiliği Jim Cramer tarafından yapılan bir uyarıydı. Ünlü borsacı KoinFinans tarafından da bildirildiği üzere 20 Ocak’ta meme kripto para birimi DOGE’un kayıt dışı bir menkul kıymet olduğunu iddia etmişti.

Cramer takipçilerini DOGE’a karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı, çünkü ona göre, meme coin sonunda yetkililer tarafından düzenlenecek. Sözlerine devam eden ünlü sunucu, genel olarak tüm meme kripto para birimlerinin kripto borsalarının para kazanmaları için yaratıldığını söyledi.

Billy Markus da bu tweet’leri alıntılayarak bunun “Bitcoin için en büyük boğa sinyali” olduğunu açıkladı:

Bununla da yetinmeyen Marcus, Cramer’e kripto paraları daha iyi araştırmasını tavsiye etti ve Dogecoin’in, Bitcoin’e benzer şekilde Proof-of-Work (PoW) konsensüs protokolü kullanılarak çıkarıldığını açıkladı.

Bilindiği gibi, birkaç yıl önce ABD düzenleyici kurumu SEC, Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olmadığını açıklamıştı, yani Dogecoin şimdilik güvende gözüküyor. Ancak güvende olmadığını hepimizin bildiği bir kripto para birimi var; kayıtsız bir menkul kıymet olduğu iddia edilen Ripple’ın kripto para birimi XRP.

SEC, Ripple Labs ve iki yöneticisi -kurucu ortağı Chris Larsen ve CEO Brad Garlinghouse- aleyhine dava açtı. Bu iki girişimci, özellikle 2013’ten bu yana kurumsal yatırımcılara XRP satarak 1,3 milyar dolardan fazla kazanmakla suçlanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın