Sponsorlu İçerik
Ocak 3, 2024

Kripto Yatırımcıları, Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE)’ye Tercih Ederek Yeni Başlatılan Pushd (PUSHD) Ön Satışını İnceliyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırımcılar, blok zinciri faydasının geleceği olabilme ihitmali iddia edilen yeni başlatılan ön satış tokeni yeni proje olan geleceği belirsiz Pushd (PUSHD) yakından takip edildiği düşünülüyor. Pushd’ın ün kazanmasının nedeni, ilk merkezi olmayan çevrimiçi pazar yeri olma iddiası. Pushd (PUSHD) ile alıcılar ve satıcılar tamamen izinsiz bir şekilde bağlanabilir ve ticaret yapabilme şansı olacağı belirtiliyor.

Ekibinin aktardığına göre, Pushd’ın yaklaşmakta olan tam lansmanının sıcağını hissediyor. Henüz ön satışta olmasına rağmen iddia edilene göre Pushd (PUSHD), Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE) gibi meme coinlere zor anlar yaşattığını iddia ediyor.

Dogecoin (DOGE) Yoğunluğu Azalıyor

Dogecoin (DOGE) bir zamanlar kripto dünyasının gözdesiydi. Elon Musk, Dogecoin (DOGE) için sürekli olarak kamuoyu desteği gösterdiği dönemde, tüm kripto dejen dünyası Dogecoin (DOGE) satın almak için çılgınlar gibi harcama yaptı.

Ancak, Elon Musk’ın Saturday Night Live’da Dogecoin (DOGE)’i bir oyun olarak nitelendirmesinden sonra bu çılgınlık yavaşladı. O zamandan beri, Dogecoin (DOGE) aynı kalmadı ve 2021’in ilk beş ayından gelen başarılarını tekrarlayamadı.

Bugün, Dogecoin, Mayıs 2021’de 0.68 dolara kadar yükselmiş olmasına rağmen sadece 0.09 dolara satılıyor. O zamanlar, Dogecoin’in (DOGE) 1 dolar fiyat noktasını aşması bekleniyordu ancak ne yazık ki bu gerçekleşmedi.

Pepe (PEPE) Artık Eskisi Kadar Sıcak Değil

Pepe (PEPE) de geçen yıl birkaç hafta ünlüydü, özellikle 5 Mayıs 2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında. Ancak bu çok uzun sürmedi ve kısa süre sonra, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00000321 dolardan bir ay içinde 0.00000088 dolara düştü.

Görünüşe göre, Pepe’nin (PEPE) değerini sürdüren hype azalmıştı. Bugün, Pepe (PEPE) yedi ay önceki değerinin sadece bir kısmına sahip. Şu anda, Pepe’nin (PEPE) yakın zamanda eski ihtişamlı günlerine dönüp dönmeyeceğinden emin olamayız.

Pushd (PUSHD) Ön Satışı İnceleniyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Pushd (PUSHD), Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE) gibi önceki kripto paraların düştüğü tuzaklardan kaçtığını iddia ediyor. İlk olarak, Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE)’den farklı olarak Pushd bir meme coin değildir. E-ticaret pazar yerindeki sorunları çözen gerçek bir token ile gerçek dünya faydasına başarılı olabilirse sahip olabileceğini iddia ediyor.

Pushd (PUSHD), dünyanın ilk blockchain destekli e-ticaret platformu olmayı hedefliyor. Geleneksel e-ticaret platformlarının uzun KYC süreçlerini ortadan kaldıran Pushd (PUSHD), platformdaki alıcılar ve satıcılar arasında daha hızlı işlemleri kolaylaştırabilecek.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bir yatırımcının perspektifinden, Pushd (PUSHD) da büyük değer sunuyor. Pushd (PUSHD) tokenlerinin sahipleri, yatırımlarını en iyi nasıl ilerletecekleri konusunda karar verme hakkı veren yönetim ayrıcalıklarına sahip olacaklar.

Pushd (PUSHD)’ye yatırım yapanlar, platformda alınan işlem ücretlerinin bir kısmını da kazanacağı iddia ediliyor. Analistler, Pushd (PUSHD)’nin mavi cips bir yatırım olabileceğine inanıyorlar. Sadece 0.035 dolar fiyatıyla satışta olduğu belirtiliyor fakat proje yeni ekip üyelerini ve proje detayını araştırınız kripto para yatırımları risk teşkil ettiğinden yatırımınızın tamamını kaybedebilirsiniz.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın!

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?