Sponsorlu İçerik
Ocak 16, 2024

Dogecoin (DOGE) ve Monero (XMR) Yatırımcıları Neden Pushd (PUSHD) Ön Satışını Araştırıyor?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, günümüzde kripto paralar yatırımcılar için popüler bir seçenek olup para kazanma (ve kaybetme) fırsatları sunmaktadır. Çeşitli kripto paralardan seçim yapabilecek olan tecrübeli yatırımcıların, hangi coinleri portföylerine ekleyeceklerini, hangilerini tutacaklarını ve hangilerini çıkaracaklarını bilmek için trendleri, haberleri ve grafikleri takip etmeleri gerekmektedir. Geçmişte yatırımcılara hizmet eden ve hala dalgalar yaratan iki coin Dogecoin (DOGE) ve Monero (XMR)’dur.

Sponsorlu içerik göndericisinin iddiasına göre, başka bir proje, kurulmuş kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmekte ve onları bu projeyi yakından incelediklerini belirtiyorlar. Yeni proje geleceği belirsiz Pushd (PUSHD) nedir, küresel e-ticarette mevcut durumu nasıl zorluyor ve yatırımcılar neden ön satışı inceliyor?

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Dogecoin (DOGE) Karma Sinyaller Gösteriyor

12 Milyar Dolarlık piyasa değeriyle Dogecoin (DOGE), memecoin piyasasında hakimiyetini sürdürmekte ve birçok yeni proje onun yerini almak için çabalamaktadır. Ancak, Dogecoin (DOGE) sahipleri bununla pek ilgilenmeyebilir, çünkü token 30 günlük grafiklerde %7’lik bir değer kaybı görmüştür.

24 saatlik ve 7 günlük grafiklerde %1’lik olumlu fiyat hareketleri bazı yatırımcılara güven verebilir, fakat Dogecoin (DOGE) yaklaşık 0.0844 dolar civarında işlem görürken, yatırımcılar alternatiflere göz kulak olacaklardır.

Monero (XMR) Sahipleri Daha İyi Günler Umuyor

Birçok çeşitli portföyde popüler bir özellik olan Monero (XMR), önceki yüksekliklerine geri dönmekte gibi görünüyor. Varlığın değeri şu anda Monero (XMR) başına 156.03 dolar olup, dünkü değerinden %0.5 yüksek. Monero (XMR) hala bir ay öncesine göre %8.82 düşük seviyede olmasına rağmen, bir hafta öncesine kıyasla %5’in üzerinde bir kazanç, yatırımcılara daha fazla güven veriyor.

Analizciler, Monero (XMR)’nun yakın gelecekte yükselmesini bekliyorlar ancak önemli kazançlar beklemiyorlar.

Pushd (PUSHD) Takip Edilebilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD), dünyanın ilk blockchain tabanlı çevrimiçi pazar yerini üretmek için bir projedir. Web3 dünyasının Amazon’u olmayı ve dahasını hedeflemektedir. Her pazar yeri gibi Pushd (PUSHD) da kullanıcıların ürün satın alıp satmalarına olanak tanıyacağını, ancak tamamen merkeziyetsiz bir şekilde çalışacağını iddia ediyor. Projenin geleceği belirsizdir ve başarısız olma olasılığı da bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Başarılı olabilirse ekibi sadık kalrısa lansmanından sonra kullanıcılar, KYC doğrulaması nedeniyle gecikmeler olmadan hemen Pushd PUSHD’yi kullanmaya başlayacakları iddia ediliyor. Pushd’ın (PUSHD) anlık para yatırma ve çekme işlemlerine ve diğer pazar yerlerine göre önemli ölçüde daha düşük ücretlere erişilebileceği belirtiliyor. Pushd (PUSHD), birçok kripto para birimiyle işlev görmekte ve kullanıcıların benzersiz takas servisiyle ücretsiz olarak coinlerini değiştirmelerine olanak tanıyacağı iddia ediliyor.

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre, yatırımcılar için cazip olan pek çok şey var. Halihazırda ön satış aşamasında olan Pushd (PUSHD), 0.06 dolar fiyatla sunulmaktadır. Yatırımcılar ayrıca, Pushd’daki (PUSHD) değişiklikleri önerme ve onaylama imkanı veren merkeziyetsiz yönetimden de faydalanırlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bunun üzerine, yatırımcılar işlem ücretlerinden pay alacak ve bu da Pushd (PUSHD) daha fazla benimsendikçe artacaktır. Bu, yatırımcıların Pushd (PUSHD) büyük potansiyeline ulaşmadan önce bazı kısa vadeli getiriler elde etmeleri anlamına gelir. Ekibinin iddasına göre yatırımcılar, Pushd (PUSHD)’nin getiri potansiyeli olan ve perspektif açısından mavi çip (blue-chip) bir proje olduğuna ikna olmuş durumdalar ve 250 milyon Pushd (PUSHD) arzının bir kısmı için harekete geçmişlerdir. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir, başarısızlık olasılığı bulunmaktadır bu da yatırım kayıp riskini ortaya çıkartıyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?