Sponsorlu İçerik
Ocak 11, 2024

Dogecoin (DOGE) Milyoneri, Yeni Pushd (PUSHD) Ön Satışını Araştırıyor! Solana (SOL) Gelecek Fiyat Tahmini

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre, kimliği belirlenemeyen bir Dogecoin (DOGE) balinası, sahip olduğu önemli bir miktarı, ön satış aşamasında olan yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) tokeni ile takas ettiği iddia ediliyor. Öte yandan, Solana’nın (SOL) biraz ivme kaybetmesi bekleniyor. 2024 yılında Dogecoin (DOGE) ve Solana (SOL) sahipleri arasında içerik göndericisinin aktardığına göre Pushd (PUSHD) ön satışının incelediği aktarılıyor.

Dogecoin (DOGE) Sahipleri Pushd’ye (PUSHD) Yöneliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Dogecoin (DOGE) balinası, Dogecoin (DOGE) sahipliklerinin bir kısmını, ekibinin aktardığına göre bu yıl başarılı olabilirse performans gösterenleri arasında olabileceğine inandıkları bir token olan Pushd’yi (PUSHD) yakından takip ediyor. Sermayenin bu şekilde çekilmesi, son 12 ayda Dogecoin’in (DOGE) ortalamanın altında kalan fiyat hareketlerine bağlanabilir. Orijinal meme coin, bu süre zarfında sadece %3’lük bir kazanç kaydetti.

Dogecoin’in (DOGE) önemli fiyat kazançları, Elon Musk’ın token hakkında belirsiz tweetler attığı zamanlarda görülüyor, bu da uzun süreli Dogecoin sahipleri için bir kaygı kaynağı olmuştur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ekibinin iddiasına göre Dogecoin yatırımcıları Pushd (PUSHD) gibi fiyatının başarılı olabilirse artma potansiyeli olan düşük piyasa değerli projelere fonlarını yeniden tahsis ediyorlar. Proje yeni olduğundan geleceğinin başarılı olup olmayacağı belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Solana (SOL) 2023’ün 4. Çeyreğinden Sonra Yavaşlıyor

Solana (SOL), 2023 yılında başarı hikayelerinden biriydi ve fiyatı Ocak’tan Aralık’a kadar 10 kat arttı. Blok zincirinde 2023 yılında yaşanan büyük meme coin çılgınlığı, etkileyici büyümesinin katalizörlerinden biriydi. Ancak, Solana (SOL) 2024 yılına yavaş bir başlangıç yaptı ve token fiyatları, 25 Aralık’ta 126 dolarlık zirvesinden yılın başında 90 doların altına düşerek düzeltme yaptı. O zamandan beri, Solana (SOL) %10 artışla basın zamanında 102 dolar civarında işlem görüyor.

Ancak, piyasa düzeltmesi büyük ölçüde bekleniyordu, çünkü Solana (SOL) yatırımcılarının sonunda karlarını realize etmeleri muhtemeldi.

Pushd (PUSHD) Ön Satışı Ardışık Tükenmeler İçin Yolunda

Pushd (PUSHD), sponsorlu içerik göndericisine göre bir çok analist tarafından yılın takip edilebilir ön satış fırsatları arasında giderek daha fazla tanınmaya başladı. İlk merkezi olmayan çevrimiçi pazar yerini inşa etme hedefiyle Amazon gibi kurulu Web2 oyuncularıyla rekabet etmeyi planlayan Pushd, son birkaç hafta içinde önemli bir ilgi gördüğü iddia ediliyor. Karlı e-ticaret endüstrisi, merkezileşme, aşırı aracılık, yüksek işlem ve listeleme ücretleriyle mücadele eden Web2 e-ticaret platformlarına gerçek bir alternatif arıyor – ve Pushd bu fırsata yükseldi. Proje yeni olduğundan dolayı geleceği belirsizdir detaylı araştırma yapılmadan herhangi bir işlem yapmayın.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre platformun yerel (PUSHD) tokeni, merkezi olmayan çevrimiçi pazar yerinin temelini oluşturacak. Pushd (PUSHD) ön satışının başarısını sürükleyen ana faktörlerden biri, sahiplerin Pushd pazar yerinde üretilen gelirlerin bir kısmına hak kazanacak olmalarıdır, bu da yatırımcılara ellerinde daha fazla token tuttukça büyüyen pasif bir gelir akışı sağlar. Şu anda, (PUSHD) tokenleri, ön satış etkinliğinin 3. aşamasında 0.06 dolarlık düşük bir fiyattan satıldığı belirtiliyor. Proje ekibi, bir boğa fırsatında ön satışını başlatan Pushd için bir büyüme öngörüyor.

İçerik göndericisine göre Pushd (PUSHD), vaatlerini yerine getirebilir fakat kesin değildir başarısızda olabilir. 2024 yılında 12.000’den fazla ön satış katılımcısına (ve sayı artmaya devam ediyor) yatırımlarının üzerinde 25 kat kazanç sağlayabilir mi?

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?