Dogecoin (DOGE) Boğaları Fiyatı Uçurmaya Hazır mı?

Dogecoin (DOGE) fiyatı, içinde bulunduğumuz hafta boyunca hem alıcılar hem de satıcıların sıkışması nedeniyle bir yükseliş patlaması gerçekleştirebilir. Bu haftanın sonuna girerken, giderek daha fazla risk etkisiz hale geliyor ve azalıyor. Bu durum, genel olarak kripto paralarda duyarlılığı arttıracak ve DOGE fiyatını 0.18 dolara getirerek, %38’lik kazanç sağlayabilir.

Dogecoin Konsolidasyondan Sonra Fırlayabilir

DOGE fiyatı geçtiğimiz hafta geri ayağa düştü ancak 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın 0.1323 dolar civarındaki sıçraması, boğaları 0.16 dolara kadar uçurmak için yeterli olmadığını kanıtladı. Bunun yerine, bu haftanın fiyat hareketi, alıcılar ve satıcılar birbirine doğru itildikçe daha düşük zirveler ve daha yüksek diplerle konsolidasyonla sonuçlandı. Her iki şekilde de bir kırılma bekleyebilir ancak mevcut azalan rüzgarları görünce, hedef olarak 0,18 dolar ile bu kırılmanın yukarı yönlü olmasını bekleyebilirsiniz.

Bu hafta gündemin daha stabil kalması nedeniyle de Dogecoin mevcut ticaret dengesini iyileştirecek hamleleri de gösterebilir. Eğer herhangi bir aksilik yaşanmazsa, DOGE fiyatı 200 günlük SMA’ya karşı 0.18 dolara kadar yükselmeye hazır. Öte yandan dolar endeksinin 100’ün üzerinde yer alması bu ralliyi biraz yavaşlatıyor.

dogecoin

Riskler azalıyor olsa da, kazanç sezonu hala devam ediyor ve henüz yeni başladı. Aşağı yönlü risk, daha fazla kazanç eksikliğinden veya CEO’lardan müşterilere yansıtılması gereken artan fiyat maliyetlerine ilişkin uyarılardan gelebilir ve bu da daha fazla enflasyona neden olabilir. Bu, Dogecoin’de 0.1255 dolara ve hatta muhtemelen 0.1004 dolara geri dönerek yıl için yeni en düşük seviyelerin basılmasıyla piyasalarda geniş bir risk kaybını tetikleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.