Şubat 9, 2024

Dogecoin (DOGE) Ağ Aktivitesinde Büyük Artış Görüyor, Analistler Ripple (XRP) Fiyatında Yükseliş Öngörüyor! Yeni KangaMoon (KANG) Başarılı Olabilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Dogecoin (DOGE), en popüler meme parası, ağ aktivitesindeki bir artışla son düşüşünden kurtulmuş görünüyor. Son bir haftada Dogecoin, yeni adreslerde %1,100’den fazla bir artış gördü. Sonuç olarak, önde gelen bir kripto para analisti, altcoin için oldukça yükselişe geçiş tahmininde bulundu.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto para analistlerinin ilgisini çeken diğer altcoinler arasında Ripple (XRP) bulunuyor, geleceği belirsiz KangaMoon (KANG) ise araştırılıyor.  Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Dogecoin (DOGE) Ağ Aktivitesi Artıyor, Yakında Bir Ralli Bekleniyor

Son IntoTheBlock verilerine göre, Dogecoin (DOGE) en aktif ağlardan biri olmuştur. DOGE’un geçtiğimiz hafta yeni adreslerle “olağanüstü bir büyüme patlaması” kaydettiğini paylaştı.

Verilere göre, yeni DOGE adreslerinin sayısı yaklaşık %1,100 arttı. Bu rekor kıran performansa dayanarak, Ali Martinez, Dogecoin’in önemli bir yükseliş yaşayabileceğini öngördü. Mevcut aralığından 0.07800 dolardan, meme paranın 0.10 doları aşması bekleniyor.

Olası bir yükselişi öngören başka bir gelişme ise SpaceX’ten geldi. SpaceX, çok beklenen DOGE-1 Ay Misyonu’nun yeniden planlanması için ödeme olarak Dogecoin’i kabul etmeye karar verdi. Bu gelişmeden memnun olan DOGE topluluğu, önümüzdeki haftalarda bir fiyat artışı bekliyor.

Ripple (XRP) Önemli Bir Seviyeyi Yeniden Test Ediyor, Analistler Büyük Bir Rally Öngörüyor

Ripple (XRP), 2024’ün çoğunda sessiz kalan başka bir altcoindir. Artan ayı baskısıyla mücadele eden Ripple coin, geçtiğimiz ay %12 düştü. Bu, fiyatının 0.5000 dolarlık kritik destek seviyesine düşmesine neden oldu, ancak analistler boğa eğilimi fark etti.

Bu fiyat düşüşü sonucunda Ripple coin, JD tarafından bildirilen 10 yıllık bir destek seviyesini yeniden test etti. JD’nin tahminlerine göre, XRP bu nedenle muazzam bir fiyat artışına başlayabilir.

Bu tahmin gerçekleşirse, XRP 19 doların üzerinde yeni bir ATH (Tüm Zamanların En Yükseği) belirleyebilir. Bu tahmin uzak görünse de, popüler veri sağlayıcısı Santiment de Ripple coin hakkında boğa görüşünde. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda Ripple’ın önemli ölçüde kazanç sağlamasını bekliyoruz. Fakat kesin değildir başarısız olabilir.

KangaMoon (KANG) 2024’te Başarılı Olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Dogecoin ve Ripple önemli kazançlar için hazırlanırken, geleceği belirsiz KangaMoon (KANG) 2024 yılında başarı elde edebilecek mi merak ediliyor. Bu meme parası hakkında kesin olmasa da başarılı olabileceği söyleniyor, iddia edilene göre DOGE, BONK ve PEPE gibi diğerlerinin sahip olmadığı bir şeye sahip kullanım alanı. KangaMoon DeFi projesi, meme para meraklıları için bir Social-Fi topluluğu oluşturuyor. Proje, topluluk üyelerini meydan okumalara, görevlere, turnuvalara ve diğer özel etkinliklere katılmaya teşvik edecek. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu aktivitelere katılmak, kullanıcıların nakit, KANG tokenleri ve diğer dijital varlıkları kazanmasını sağlayabileceği iddia ediliyor, kesin değildir. KangaMoon’un tokenomisi de mevcut meme paralarına göre önemli bir ilerleme. Dogecoin’in maksimum token arzı olmamasının aksine, KangaMoon lansmanda bir milyar tokena sahip. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Aktarılana göre KANG kıtlığını artırmak için ekip, deflasyonist bir yakma mekanizması uyguladı. Bu, KANG’in önümüzdeki yıllarda giderek daha kıt hale geleceğini öne sürüyor. Proje yenidir ve başarısız olma olasılığı da bulunmaktadır.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?