Disney Seçimini Yaptı: “Bu Altcoin ile Anlaştık!”

0
Disney Seçimini Yaptı:

Dünyaca ünlü Walt Disney şirketi, 2022 Hızlandırma Programına Polygon Network’ü (MATIC) davet etti.

Bu yılki Disney Hızlanma sınıfı, “sürükleyici deneyimlerin geleceğini inşa etmeye ve artırılmış gerçeklik (AR), değiştirilemeyen belirteçler (NFT’ler) ve yapay zeka (AI) karakterleri gibi teknolojilerde uzmanlaşmaya” odaklanacak.

Polygon Studios CEO’su Ryan Wyatt, Projenin Geleceğine İyimserliğini Paylaştı

Wyatt, Polygon‘un Disney tarafından seçilen tek blockchain projesi olduğuna dikkat çekti. Wyatt’a göre, Polygon’da yapılan çalışmalar ve projenin nereye gittiği hakkında uzun bir şekilde konuşuyor. Disney tarafından Hızlanma programı için seçilen Polygon hakkındaki görüşlerini aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı.

Disney Altı Şirket Seçti

  • Polygon (MATIC) : Geliştiricilerin Web3 deneyimleri oluşturması için ölçeklenebilir bir block zinciri.
  • Flickplay: Kullanıcıların gerçek dünyadaki konumlara bağlı NFT’leri keşfetmelerini sağlayan bir Web3 sosyal uygulaması.
  • Inworld: Kullanıcıların etkileşimli AI odaklı karakterler oluşturmasına olanak tanır.
  • Lockerverse: Yaratıcıları ve markaları kültürü tanımlayan hikayeler anlatmaları için güçlendiren bir Web3 Platformu.
  • Obsess: Markaların 3D sanal mağazalar oluşturmasına olanak tanıyan bir e-ticaret platformu.
  • Red 6 : Patentli bir kulaklık ve açık havada çalışan arayüz oluşturan bir artırılmış gerçeklik şirketi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, hızlanma programı bu hafta başlayacak ve katılımcılarını “Disney’in yaratıcılığı, hayal gücü ve uzmanlığı” ile buluşturacak. Katılan her şirket, üst düzey liderlerden rehberlik desteği alacak.

Disney Hızlanma programının Genel Müdürü Bonnie Rosen, hızlandırıcı programının şirketin geleceğin eğlence deneyimlerini inşa etmek için teknolojiden yararlanma misyonuyla uyumlu olduğunu açıkladı. Rosen durumu şu şekilde dile getirdi:

“Disney, neredeyse bir asırdır geleceğin eğlence deneyimlerini inşa etmek için teknolojiden yararlanmanın ön saflarında yer alıyor.

Disney  Hızlanma programı bu mirasın bir parçası olmaktan heyecan duyuyor ve en yeni şirketler sınıfımızla, yenilikçiliğe olan bağlılığımızı ilerletmeyi ve önümüzdeki 100 yıl boyunca platformun izleyicilerine ve misafirlerine büyülü deneyimler sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın