Direncin Kırılması Bu Altcoin’in Fiyatını Uçuracak!

Bu ayın başında en iyi performans gösteren altcoin’ler arasında yer alan Cardano, yeniden güçlü bir yükseliş kaydedeceği bir ralliye hazırlanıyor olabilir. ADA, kripto para piyasalarında yaşanan çalkantılı dönem olan Haziran ayının ilk haftasında ön plana çıkmaya çalıştı ve teknik anlamda birçok güncelleme getirdi. Trader’lar ise sonraki rallinin ne zaman gerçekleşeceğine ilişkin tartışmalarda yer almaya başladı bile.

Cardano Fiyatındaki Sonraki Destek 0,60 Dolar Olabilir mi?

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere, Cardano fiyat momentumu 0,50 dolar alanına ulaştıktan sonra bu haftanın başlarında sağlam görünse de 0,44 dolar seviyesine doğru küçük bir düşüş yaşadı. Önde gelen trader Michael van de Poppe ise yaşanan düşüşten sonra 0,46 dolar seviyesinde bir toparlanma veya 0,51 dolarlık ve yukarısına bir sıçrama beklediğini açıklamıştı.

Bununla birlikte, Cardano, kopuş seviyesi olan 0,50 dolar aralığını geri kazanmadan önce 0,45 dolar seviyesine geri döndü. Trader, kırılmanın gerçekleşmesini ve momentumun 0,60 dolar bölgesine ilerlemesini bekliyor.

“ADA fiyatı, direnci tek seferde kıramadı ve bir destek bölgesi için alt sınırları yeniden test etmeyi tercih etti. O bölgeden sıçradı ve şu anda direnişle mücadele ediyor, 0,60 doların üzerine devam eden bir kırılma bekliyorum.”

Cardano fiyatı her ne kadar yakın gelecekte bir artışa hazırlanıyor gibi görünse de, fiyat artışından önce kısa bir ayarlama yapma olasılığı da var. Altcoin Hunter, konsolidasyon öncesinde fiyatın daha da yükselebileceğini öngördüğünü açıklayan bir tweet paylaştı.

“Cardano boğaları şu an kontrol altında. Fiya 0,46 dolardan işlem görüyor ve daha da artacak. ADA için direnç 0,48 dolarda yer alıyor. Ancak, fiyatlar başka bir hamle yapmadan önce konsolide olabileceğinden trader’lar temkinli olmalı.”

Bu arada, Cardano fiyatı son 18 saatte yukarı yönlü seyrini korudu. CoinMarketCap’e göre, ADA fiyatı son 24 saatte %7,09 artışla 0,5056 dolar seviyesine kadar çıktı. 16.95 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para birimleri arasında 8. sırada yer alıyor.

Cardano geçtiğimiz ay işlem hacmindeki artış sonrasında XRP’yi aşmayı başarmıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.