Nisan 20, 2022

Dip Sinyalleri Veren 3 Altcoin’de Yükselişler Yolda!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) ve bir düşük değerli kripto varlığının dibe vurma belirtileri göstermeye başladığını söyledi.

Solana

Altcoin Sherpa takma adını kullanan kripto analisti, 173.100 Twitter takipçisine, Ethereum rakibinin 100 dolardaki destek civarında hareket etmeye devam etmesi nedeniyle akıllı sözleşme platformu Solana’nın dibe ulaşıyor gibi göründüğünü bildirdi.

“SOL: Şimdilik bazı dip işaretleri gösteriyor. Fib’in tepesindeki bir günlük kapanışı kullandı ve bu seviyelere itaat ediyor gibi görünüyor. Bir yükseliş hareketine hazırlanmadan önce arayı kapatmak için 100 dolar EMA’lar (üstel hareketli ortalamalar) civarında daha fazla kesinti bekliyorum.

Solana yazım sırasında 106 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Solana

DAO Maker (DAO)

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, kripto girişimlerine hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümleri sağlayan bir launchpad olan DAO Maker (DAO). Altcoin Sherpa’ya göre DAO, günlük grafikte yuvarlak bir dip deseni çizerken bir çıkışa hazırlanıyor.

“DAO: Bunun, patlamaya başladığında 3 dolar – 4 dolar ortalarına gideceğine inanıyorum. Bu yuvarlak alt bence harika görünüyor. Bence, bu rounded dip (uzun süreli aşağı yönlü eğilimlerin sonunda görülür ve uzun vadeli fiyat hareketlerinde bir tersine dönüş anlamına gelir) harika görünüyor. Çok iyi bir aktif trade değil, sadece bir süre tutmanız ve birkaç hafta içinde satmanız gereken bir trade.”

DAO Maker yazım sırasında yüzde 7’nin üzerinde bir artışla 2,93 dolar seviyesnden işlem görüyor.

DAO analiz

Near Protocol

Kripto uzmanı ayrıca başka bir Ethereum rakibi olan Near Protocol (NEAR) hakkında da bir güncelleme paylaşıyor. Altcoin Sherpa, NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor.

“NEAR: Bence, bunun tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırması an meselesi. Hala bunun içindeyim, sadece swing trade (dalgalı alım satım) yapıyorum.

Near Protocol yazım sırasında 16,59 dolar seviyesinden işlem görüyor.

NEAR analiz

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.