Dikkat: Meme Coin’de Birikim Çılgınlığı Başladı!

Kripto para dünyasının yakından takip edilen analistlerinden birisi, piyasa değerine göre onuncu sırada yer alan Dogecoin hakkındaki görüşlerini paylaştı.

2018 yılında yaşanan Bitcoin dip seviyesini tam altı ay erken tahmin eden Smart Contracter, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda Dogecoin yatırımcılarının büyük bir birikim çılgınlığına tanık olduğunu açıkladı.

“DOGE/BTC, halen devam eden ve en çılgın görünen yüksek zaman çerçevesi birikimine sahip durumda. Uzun zamandır bu kadar temiz bir birikim aşamasını gördüğümü hatırlamıyorum. Bir yıl sonra buraya tekrar baktığımda 0,065 dolardan çok daha yüksek bir fiyat göreceğimizi düşünüyorum ve iddialıyım.”

Dogecoin

Dogecoin fiyatı, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde altı artış kaydetti ve haber hazırlanırken 0.06445 dolardan işlem görüyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Smart Contracter’ın tahmini, Dogecoin’in balina işlemlerinin ve fonlama oranlarının yakın geçmişte arttığını iddia eden kripto para analitik firması Santiment ile örtüşüyor.

“Dogecoin son bir buçuk günde güçlü bir şekilde %9 artış kaydetti ve meme coin hala kriptoda en büyük 10. varlık olmaya devam ediyor. Fiyat yönü değişiminin iki büyük göstergesi olan balina işlemleri ve fonlama oranları yeni yükseldi.”

DOGE analiz

Robinhood, şu anda en büyük Dogecoin miktarını tutan adrese sahip ve söz konusu adresin 2,5 milyar doları aşan bir birikimi. Bu, toplam arzın yaklaşık üçte birini temsil ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.