Dikkat: Dogecoin Kurucusu DOGE Bu Seviyeye Bir Daha…

0
Dikkat: Dogecoin Kurucusu DOGE Bu Seviyeye Bir Daha...
  • Dogecoin kurucusu Billy Markus, meme coin fiyatının bir daha asla tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselemeyeceğini belirtti.
  • Yaşanan son gelişmeler ünlü meme coin’i sık sık gündeme getirirken, topluluğun ünlü ismi Elon Musk desteğini sürdürmeye devam ediyor.
  • Fiyat grafiği yükseliş trendini korumaya devam ederken, bazı analistlere göre dip fiyata ulaşılmış olabilir.

Dünyanın en ünlü meme coin’lerinden birisi olan Dogecoin’in kurucusu Billy Markus, 2021 yılının oldukça tuhaf geçtiğini düşünüyor. DOGE fiyatının bu tuhaf dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirten Markus, bu seviyelere tekrar ulaşılamayacağını düşünüyor. Dogecoin topluluğu ise bu açıklamaya pek aldırış etmedi ve Elon Musk’ın desteğine güvenerek yükseliş hissiyatını korumaya devam etti.

İlgili Haber  Elon Musk ve Tesla'ya Dogecoin (DOGE) Davası!

Dogecoin Kurucusu Düşüş Hissiyatına Sahip

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere, Billy Markus’un sık sık Dogecoin’i eleştirmesi ve projeyi bir “piramit şeması” olarak ele alan yorumları kınamasıyla biliniyor. Markus, yatırımcıların yalnızca fiyat yüksek olduğunda DOGE ile ilgilendiğini düşünüyor ve bunun doğru bir yaklaşım olmadığını belirtiyor. İlginç bir şekilde, yakın tarihli bir tweet’te token’ın fiyat hareketi hakkında aşağı yönlü hissiyatını paylaştı.

Dogecoin

@cocochaneladair kullanıcı adlı bir analist ve trader ise Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,74 dolara ulaşan fiyat grafiğinin bir resmini yayınladı ve “Bunu tekrar görmek için sabırsızlanıyorum” tweetini paylaştı.

Bu tweet’i yanıtlayan Markus, DOGE fiyatının bu seviyelere tekrardan ulaşamayacağını belirten bir cevap paylaştı.

Elon Musk, Açılan Davaya Rağmen Desteğini Sürdürüyor

The New York Post, Manhattan’da Elon Musk aleyhine federal bir dava açıldığını bildirmişti. Bu davanın detaylarını sizlerle daha önce paylaşmıştık. Davacı Keith Johnson, davada Musk, Tesla ve SpaceX’in adını verdi ve 86 milyar dolarlık tazminat talep etti. Johnson, Dogecoin ticaretinde 2019’dan bu yana maruz kalınan 172 milyar dolarlık ek zarar istedi ve kendisinin, Musk’ın terfi ettirdiği meme coin ticaretinde para kaybeden yatırımcıları temsil ettiğini öne sürdü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın