Dibe Düşebilecek Üç DeFi Coin Tahmini!

0
307

3 DeFi coin; Yearan.Finance (YFI), SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI) dibe yaklaşıyor olabilir.  Fakat UNI ve SUSHİ, gecikirken bazı yükseliş dönüş işaretleri gösteriyor.

Cryptocurrency tüccarı @thetradinghubb, kısa vadeli bir yükselişin aksine bir tepki göstermeye yakın olduğunu düşünüyor. Başta YFI, SUSHI ve UNI olmak üzere DeFi coin çizgeleri özetledi.

Kaynak: Twitter

Bu yazımızda üç madeni para hakkında konuşacağız. Aynı zamanda gelecekte ne olacağı hakkında tahminlerimizi ileteceğiz.

Özgün Finansman (YFI)

YFI fiyatı 12 Eylül’de zirveye çıktığı süreçten beri düşüşe uğradı. 1 Ekim’den beri azalan çizgisini takip ediyor. Fiyat 16.000 dolar alanının altına düştü ve direnç olarak onaylandı.

Bizim düşüncemiz; fiyat azalan direnç çizgisinden ayrılmadığı sürece, 11.000 dolara iniş için daha uygun bir seçenek olabilir.

Ayrıca; YFI 12 Eylül’ün en yüksek seviyesi olan yükseliş dürtüsünü tamamlayarak, düzeltmeye başladı gibi görünüyor.

TradingView Tarafından YFI Grafiği

SushiSwap (SUSHI)

7 Ekim’de Sushi fiyatı, 0,051 dolara düştü. Ve o günden bugüne artış gösteriyor. Yükseliş; 10 Ekim’de fiyat 0.873 dolara ulaşana kadar devam etti. O zamandan beri fiyat azalan bir grafik gösteriyor.

MACD’de hafif bir yükseliş eğilimi ihtimali olduğundan dolayı teknik göstergeler nötr olmaktadır. RSI ise 50’nin altında ve düşmeye devam ediyor.

Bununla birlikte; azalan direnç çizgisinde bir kırılma bekleniyor. Fiyat beklenen olasılığa göre 0,87 dolarlık direnç alanına doğru gidecek.

TradingView Tarafından SUSHI Grafiği

Uniswap (UNI)

7 Ekim’de UNI fiyatı 2,47 dolara kadar düştü. Ve o günden bugüne SushiSwap gibi artıyor. Ralli; 10 Ekim’de fiyat 3,66 dolara gelene kadar durmadı.

14 Ekim’de ise; UNI tüm rallinin 0.618 Fib seviyesinde 2,93 dolardan sıçradığı görüldü. Aynı zamanda alım baskısının bir sinyali olan uzun bir fitil yarattı. Fiyat şimdi ise 3,66 dolara kadar yükseliyor. Fakat önce azalan direnç grafiğindeki çizgisini bozması gerekiyor.

UNI; 3,20 dolarlık küçük destek alanının geri alınması gibi birkaç yükseliş sinyali verdi.

TradingView Tarafından SUSHI Grafiği

Not: Bu konu hakkındaki yazılar sadece tahmin olmaktadır! Herhangi bir kesinliği bulunmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir!

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın