Devasa Yükselişler Yaşayan Altcoin’den Tehlikeli Düşüş Gelebilir!

  • Kripto topluluğu tarafından yaygın olarak takip edilen bir kripto trader’ı, Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) için tahminlerini açıklarken, Ethereum tabanlı bir altcoin’e karşı düşüş eğilimini ifade ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Altcoin Sherpa takma adı ile bilinen kripto analisti, 182,400 Twitter takipçisine, Lido Ethereum staking protokolünün arkasındaki merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) olan ve geçtiğimiz aylarda yüzde 400’lere varan etkileyici yükselişler yaşayan Lido DAO’nun (LDO) yerel token’ının mevcut fiyatından yüzde 70’in üzerinde düşebileceğini iddia etti.

“LDO: Bu şey daha fazla yıkım yaşamadan önce long pozisyon almak istemezdim, belki 0,75 dolara kadar? Yine de yol boyunca sıçramalar olacak. ”

Lido DAO

LDO, yazım sırasında yüzde 10’a yakın bir artışla yaklaşık 2,20 dolar aralığında işlem görüyor.

Bitcoin (BTC)

Altcoin Sherpa daha sonra 19.000 dolarlık fiyat seviyesinin de Bitcoin için, amiral gemisi dijital varlığa “daha güçlü bir sıçrama” başlatmak için temel sunabilecek bir destek bölgesi olduğunu söylüyor.

Ancak analist, Bitcoin mevcut seviyesinden 19.000 dolara düşerse altcoin’lerin ise yaklaşık yüzde 10 düşebileceğini söylüyor.

“BTC: Hala 19.000 doların (veya buna yakın bir şeyin) daha güçlü bir sıçrama sağlayacağına inanıyorum. Bu olursa, altcoin’lerin yüzde 10 daha fazla yara alacağını tahmin ediyorum.”

Bitcoin

Bitcoin, yazım sırasında 20.260 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Cardano (ADA)

Altcoin Sherpa, analizini akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ile sonlandırıyor. Kripto trader’ına göre, Cardano yükselmeden önce daha da düşebilir.

“ADA: Bu çizelgeye bir süredir bakmadım ama… bu çizelgelerin bir tür birikim oluşturması mümkün mü? Şu anda bu alanda işlem gören çok fazla hacim var, belki bu orta vadeli dip (muhtemelen orta/düşük vadede 0,30 dolar ve sonrasında yükseliş) olabilir?”

Cardano

Cardano, yazım sırasında, gün içinde yüzde 2,4’lük bir düşüşle 0,448 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.