Dev Şirketten Blockchain Danışmanlık Bölümü

0

SIS International Research, Blockchain Consulting Division’ı Açtı

New York City merkezli bir küresel pazar araştırma şirketi olan SIS International Research, SIS Blockchain adlı bir blockchain danışmanlık bölümü kurdu.

Kurumsal Blockchain Hayati Olacak

Finans, tedarik zinciri ve gayrimenkul dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerdeki blockchain uygulamaları konusunda iki yıl süren danışmanlık müşterilerinin ardından, SIS Research, 4 Eylül’de yayınlanan bir basın açıklamasına göre ayrı bir blockchain danışmanlık ekibi kurdu.

SIS Research’ün küresel operasyonlar başkan yardımcısı olan Michael Stanat, şirketin kilit zinciri benimseme konusundaki özel ihtiyaçları için kilit eğitim, sağlık ve tedarik zinciri firmalarıyla çalıştığını belirtti.

Stanat, SIS Research, işletme blockchainin gelecekte işletme stratejisinin önemli bir parçası olacağına inanıyor.

SIS Blockchain’in Çalışma Alanı

Basın açıklamasına göre, SIS Research ayrıca, nakliye ve lojistik, B2B ve Nesnelerin İnterneti’nde kullanmak isteyen şirketlere uzmanlığını da sağlıyor.

Sonuç olarak, şirket, teknoloji kazanımı ve ortaklık stratejisi gibi blockchain stratejisi danışmanlığı ile piyasa araştırması ve diğerleri arasında trendleri, kaynakları, müşteriyi ve Kavram İspatı araştırmasını kapsayan rekabetçi istihbarat araçları gibi kendi yaklaşımını ortaya koydu.

Ek olarak, SIS Blockchain, şirketin mevcut FinTech, EdTech ve BeautyTech strateji danışmanlık bölümleriyle birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Ağustos ayının sonlarında, teknoloji piyasası danışmanlık firması ABI Research, blockchain teknolojisi için küresel gelirlerin 2023 yılına kadar 10 milyar dolar olacağını tahmin ediyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın