Dev Borsa Az Bilinen Altcoin’i Listeledi: Patlayıcı Coin’e Destek!

  • Singapur merkezli dijital varlık borsası Crypto.com, listeleme çılgınlığına, başka bir patlayıcı altcoin’i daha platformuna ekleyerek devam ediyor.

Perşembe günü yapılan bir açıklamaya göre borsa, merkezi olmayan bir tahmin piyasası olarak tasarlanan Ethereum (ETH) üzerine kurulu bir protokol olan Gnosis’in (GNO) yerel varlığını listeledi.

Gnosis ağında değer aktarımı ve işlemleri doğrulamak için kullanılan GNO token, geçtiğimiz ayın sonlarında büyük kripto para birimi borsalarından biri tarafından daha listelenmişti. Yazım sırasında 182,84 dolar seviyesinden işlem gören ve piyasa değerine göre 113. sırada bulunan kripto varlığı, son 24 saate göre yüzde 1,5, geçtiğimiz haftaya göre ise yüzde 18’den fazla artmış durumda. GNO son 30 güne göre ise yaklaşık yüzde 75’lik bir artışla işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, son zamanlarda etkileyici artışların tadını çıkaran Gnosis Chain, Perşembe günü işlemler için Dai (DAI) stablecoin’ini kullanan bir blok gezgini ve analitik platformu olan GnosisScan’i piyasaya sürmüştü.

Altcoin projesinin ekibi bu projeyi ise şu şekilde açıkladı:

“Bu tool/araç Etherscan’ın tanıdık UX’i ile fiyat bilgisi ve işlem istatistikleri için blok zincirini sorgulayacak/tarayacak. Yeni Gnosis Chain gezgini, ERC20, ERC721 ve ERC1155’i destekleyecek ve kullanıcıların değiştirilebilir, non-fungible diğer token türlerinin yapılandırmalarıyla ilgili işlem ayrıntılarını aramasına olanak tanıyacak.”

ABD’nin en büyük kripto para birimi borsası olan Coinbase de Temmuz ayında GNO için trading hizmetlerini başlattı. ERC-20 token, son zamanlarda iyi performans göstermesine rağmen geçen Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 644,20 doların hala yaklaşık yüzde 72 aşağısında işlem görüyor.

Tanınmış kripto ticaret platformu Crypto.com, platformunda artık 250’den fazla kripto para birimini ve stablecoin’i destekliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.