Ana Sayfa Haberler Dev Balinalar Dikkatini Bu Metaverse Coin’e Çevirdi! Büyük Miktarlarda Biriktiriyorlar!

Dev Balinalar Dikkatini Bu Metaverse Coin’e Çevirdi! Büyük Miktarlarda Biriktiriyorlar!

0
Dev Balinalar Dikkatini Bu Metaverse Coin'e Çevirdi! Büyük Miktarlarda Biriktiriyorlar!

Metaverse ana akım haline gelirken ve birkaç altcoin değer ve tanınırlık açısından patlama yaşarken, kripto balinaları daha az bilinen bir oyun projesine yöneliyor.

Kripto balina izleme platformu WhaleStats’a göre, Gala Games (GALA), en büyük 1000 Ethereum (ETH) balina cüzdanı arasında toplam varlıkların yaklaşık yüzde 1’ini – 519,5 milyon dolar – oluşturuyor.

Gala ile karşılaştırıldığında, popüler oyunlar Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) bu varlıkların çok daha küçük bölümler oluşturuyor.

MANA, 171,9 milyon dolarlık değeriyle balina çantalarının yüzde 0,29’unu oluştururken SAND, 141,4 milyon dolar değeriyle yüzde 0,24 seviyesinde bulunuyor.

WhaleStats, AXS hakkında güncel verilere sahip değil, ancak yeni bir tweet, bunun sitedeki üçüncü en popüler arama terimi olduğunu söylüyor. Aşağıdaki grafikte adı geçen en düşük değerli token ise 40 milyon dolar değeriyle balina çantalarının yüzde 0.07’sini oluşturuyor.

Kaynak:WhaleStats

GALA, Kasım ayında Coinbase ve Binance gibi büyük kripto borsalarında listelendikten sonra değerinde yüzde 250’ye varan oranlarda önemli bir artış gören Ethereum tabanlı bir oyna-kazan altcoin’dir.

Blok zinciri tabanlı oyun protokolü, kullanıcıların, non-fungible tokenler (NFT’ler) biçiminde oyun içi öğelere sahip olmalarını sağlayarak bir oyunun geliştirilmesine katılmalarına olanak tanır.

WhaleStats’a göre GALA, platformun izlediği cüzdanlar arasındaki ilk on holdingden biri. Ortalama tutulan token miktarı bir milyonu aşıyor ve bunların toplam değeri ise 519,591 dolar değerinde.

Yazma sırasında, GALA jetonu yaklaşık yüzde düşüşle 0,46 dolara kadar indi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,82’den yüzde 40’ın üzerinde düşüşle işlem görüyor. 24 Kasım’da aylık en yüksek seviyesi olan 0,74 dolara ulaştıktan sonra, kripto piyasasının geri kalanı gibi son birkaç haftayı sert bir şekilde geçirdi.

Axie Infinity hafif bir düşüşle 95 dolar seviyesinden, Decentraland yaklaşık yüzde 8 düşüşle 3.10 dolardan ve The Sandbox yüzde 7.6 düşüşle 4,95 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın