Ocak 24, 2022

Dev Balinadan Yarım Trilyonluk Meme Coin Alışverişi: Yüksek Alım Gücüyle Karşı Karşıya!

  • Anonim bir balina, piyasadaki panik satışlarının ve kan banyosunun ortasında çok sayıda Shiba Inu tokeni satın aldı

Kripto para piyasası en ciddi düzeltmelerinden birini yaşarken, balinalar varlıklarını artırmaya devam ediyor. Bunların arasından dev bir ETH balinası da, varlıklarını ve Shiba Inu tokenlerini artırmaya karar verdi. Cüzdan yarım trilyonluk SHIB token satın aldı.

Ralliyi kurtarmak için büyük bir satın alım

Bu beklenmedik satın almanın zamanlaması daha iyi olamazdı. Çünkü Shiba Inu, hafta sonu yatırımcılarını umutlandıran bir toparlanma rallisi yaşıyordu ancak Pazartesi günü finans piyasaları açıldıktan sonra bu yükseliş durmuştu.

Balinanın satın alımı, hem düşüş fırsatından yararlanıp dipten satın almayı hem de piyasadaki toparlanma rallisini desteklemeyi hedeflemiş olabilir. Ancak işlem sonrasındaki Trading View grafiğine göre, büyük satın alma, SHIB’i piyasanın ana eğilimini takip etmekten “kurtaramadı”.

Hafta sonu neredeyse %16 büyüyen Shiba Inu, daha sonra hızla 0.00002 doların altına gerilemeden önce Ekim 2021’in başından beri piyasada görülemeyen bir değere ulaştı.

Shiba birinciliği geri kazanamadı

Memetoken, balina seviyesindeki Ethereum cüzdanlarının en büyük holdingi olarak ilk sırayı geri almaya “çalışırken”, balinalar tarafından tutulan 1.3 milyar dolarlık tokenle FTT token, bu listenin ilk sırasında yerini aldı.

Piyasadaki son düşüşün ardından, hesapların Shiba Inu holding’lerinin değeri önemli ölçüde düştü ve şu anda 1.1 milyar dolar değerinde; bu, balinaların yaklaşık 1.2 milyar dolar değerinde token tuttuğu Ekim ayındaki %1000’lik koşudan bu yana en düşük nokta.

Yazım sırasında Shiba Inu, 0,000020 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte değerinin yüzde 7’sinden fazlasını kaybetmiş durumda.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.