Dev Balina Yüz Milyarlarca Meme Coin’i Çekti: Neler Oluyor!

Etherscan.io verileri, holdingler açısından 54. sırada yer alan bir Shiba Inu balinası, tek bir işlemle ShibaSwap DEX’ten cüzdanına 8.230.620 dolar değerinde 800.215.912.624 SHIB aktardığını bildiriyor. İşlem, yaklaşık 10 saat önce gerçekleşti.

Ünlü bir blok zinciri izleme platformu olan Whale Alert de bu işlemi doğruladı.

Bu transferle birlikte, SHIB’ın önemli yatırımcılarının elindeki hisse senedi 11.288.769 dolarv değerinde 1.084.415.912.624 SHIB’ye yükseldi.

Bu elden çıkarmanın nedeni bilinmiyor. Cüzdan şu anda stake edilmemiş tokenları elinde tutmakta ve satış için herhangi bir borsaya aktarmamaktadır.

SHIB tokeninin mevcut arzı 589.610.792.299.634 SHIB’tir. Bu arz, dolaşımdaki 573.714.776.777.076 SHIB ve ShibaSwap DEX’te stake edilmiş 15.896.015.522.557 SHIB’i içermektedir.

SHIB’nin değeri son bir gün içinde %8’den fazla düştü. Satış baskısı, iflas eden bir borç verme platformu olan Voyager’ın dün Coinbase’e 270 milyon dolar değerinde 3 milyar SHIB token satmasının ardından yoğunlaştı.

Bu son satışlara rağmen, SHIB ana akım tarafından benimsenmeye devam ediyor. Binance kısa süre önce Kolombiya’da kripto odaklı ön ödemeli kartını piyasaya sürdü. Bölge sakinlerinin SHIB ve kart tarafından desteklenen diğer 11 kripto varlığını kullanarak mal ve hizmetleri için ödeme yapmalarına olanak tanıdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada, Shiba Inu 0,00001038 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte 24 saatlik işlem hacmi 391.828.822 dolar.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.