Dev Balina Bu İki Meme Coin’lere Yüklendi: Yüklü Para Harcadı!

Balinalar, Shiba Inu ekosistemine ait olan Bone ShibaSwap (BONE) ve The Dogecoin Killer (LEASH) token’ları düşük fiyattan toplamaya devam ediyor.

Candlestick’in son raporu, yeni ortaya çıkan bir cüzdanın son 24 saat içinde büyük miktarda Shiba Inu’nun BONE ve LEASH’ini satın aldığını ortaya koydu.

Yeni oluşturulan gizemli cüzdan, 55.000 dolar değerinde toplam 188,36 LEASH aldı. Satın alma işlemi beş ayrı işlem aracılığıyla gerçekleşti. Balina daha sonra 635.000 BONE token daha aldı. Bu tokenlerin değeri ortalama 490.000 dolar ve birden fazla işlemle elde edilmiştir.

Balina, BONE ve Leash’i satın almak için toplam 545.000 dolar harcadı.

Bu Balina tarafından yapılan önemli birikim, BONE ve LEASH’i “Stealth Money tarafından En Çok Net Satın Alınan Tokenlar” liderlik tablosunda yer almasına yardımcı oldu.

ONE, son 24 saat içinde yaklaşık %10’luk bir artış kaydetti ve şu anda 0,7789 dolardan işlem görüyor. Token’ın 24 saatlik işlem hacmi 7 milyon dolar. Benzer şekilde LEASH de aynı dönemde %8’lik bir artış göstererek 290,80 dolarlık bir işlem fiyatına ulaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.