Nisan 1, 2024

Değişken Bir Piyasada, DeeStream’in Ön Satışı Litecoin ve Aptos Yatırımcıları Tarafından Takipte


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST), piyasa türbülansı sırasında başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Litecoin (LTC) ve Aptos (APT) yatırımcıları bu proje hakkında detaylı araştırmalar yapıyorlar.

Geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) ilk merkezi olmayan akış platformu kurmak istiyor. Dünyanın dört bir yanındaki bireyler bu daha adil, daha hızlı ve daha şeffaf akış platformuna daha fazla ilgi duymaya başladı. Bu nedenle, birçok Litecoin (LTC) ve Aptos (APT) yatırımcısı DeeStream (DST) ön satışı hakkında detaylı bilgiler ediniyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Litecoin (LTC) Bazı Türbülanslar Yaşıyor

Son zamanlarda Litecoin (LTC) fiyat grafiklerinde inişli çıkışlı bir seyir izliyor. CoinMarketCap verilerine göre, Litecoin (LTC) fiyatı geçen ay 70 dolar’dan 85 dolar’a yükseldi. Bu süre zarfında piyasa değeri 5,21 milyar dolardan 6,33 milyar dolara çıktı. Ancak Litecoin (LTC) geçtiğimiz hafta %12 düşüşle 96 dolardan 85 dolara geriledi.

Litecoin (LTC) teknik analizine bakıldığında, işler daha yükselişte görünüyor. Başka bir deyişle, Litecoin (LTC) şu anda 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor ve 25 yeşil teknik göstergeye sahip. Tüm bu nedenlerden dolayı, piyasa analistleri Litecoin (LTC) fiyat tahminlerini yükselişe geçirdi. 2024’ün 2. çeyreğinde 107 dolara yükseleceğini tahmin ediyorlar.

Aptos (APT) İyi Bir Aylık Performans Gösteriyor

Bu arada, Aptos (APT) yükseliş dalgasını sürdürüyor. Aslında, Aptos (APT) fiyatı son 30 günde %73’lük bir artışla 9,3 dolar’dan 15,9 dolar’a yükseldi. Piyasa değeri bu dönemde 3,62 milyar dolardan 6 milyar dolara yükseldi. Ayrıca, Aptos (APT) bu süre zarfında 17/30 (%57) yeşil işlem günü yaşadı.

Aptos (APT) için teknik analiz de yükseliş eğilimi gösteriyor. Örneğin, 26 teknik gösterge şu anda Aptos (APT) için alım sinyalleri gösteriyor. Ayrıca, Aptos (APT) 21 ve 50 günlük EMA’larının üzerinde işlem görüyor. Kripto alanındaki uzmanlar, fiyat tahminlerini yaparken tüm bu faktörleri dikkate alıyor. Bu nedenle, Aptos’un (APT) 2024’ün 2. çeyreği sona ermeden önce 19,27 dolar’a ulaşacağını tahmin ediyorlar.

DeeStream (DST) Akış Pazarında Devrim Yaratacak

Geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) ön satışı, piyasadaki bu dalgalanmanın ortasında ilgi görmeye başladı. Bu devrim niteliğindeki proje, 2027 yılına kadar 247 Milyar Dolara ulaşacağı tahmin edilen akış pazarını yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Akış platformları yüksek ücretler, haksız yasaklar ve uzun ödeme kontrolleri uyguluyor. Ancak DeeStream (DST), ilk merkezi olmayan yayın platformunu sunmak istediği aktarılıyor. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Köşesinde blockchain teknolojisi bulunan DeeStream (DST), anında para çekme / yatırma ve olağanüstü düşük ücretler sunabileceği iddia ediliyor. Ayrıca kullanıcılar herhangi bir şey hakkında konuşmakta ve fikirlerini ifade etmekte özgürdür. DeeStream (DST) tokenı şu anda ön satışının 2. Aşamasında sadece 0,055 dolar karşılığında mevcut. Fakat geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?