Değerini 20’ye Katlayan Kripto Para

%2000 Artış Gösteren Kripto Para

Bu yazımızda dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarmış bir kripto paradan bahsedeceğiz. Daha önce duymamış olma ihtimaliniz var çünkü popülerliğini yeni kazanmış bir dijital para.

Coinbase’e birkaç gün önce eklenmiş dijital bir para birimi olan Chainlink (LINK), bir yıl içinde %2000’in üzerinde artış göstermiştir. CoinMarketCap tarafından açıklandığı üzere, Chainlink piyasaya sunulduğundan bu yana yatırımcılara %2,565,81 yatırım getirisi sağlamıştır. Birçok yatırımcının da ilgisini bu sayede çekmiş oldu.

Bu kripto para daha önce popüler değildi, ancak Coinbase platformuna eklendiği açıkladıktan kısa bir süre sonra, kripto para topluluğu dijital Coin’i fark etti. Şunuda bilmekte fayda var ki; bir kripto paranın Coinbase’e eklenmesi çok kolay gerçekleşmiyor. Bunun için birçok kriterin sağlanması gerek.

Link, Coinbase’e eklendiğinden beri, %120’nin üzerinde bir büyüme gördü ve şimdi 4.17 dolar’dan el değiştiriyor.

7 gün içinde, Chainlink yüzde 121 büyüme ve sadece bir ayda yüzde 280 büyüme kaydetti. Bir yılda, Chainlink %2.364 büyüme kaydetti. Son 24 saat içinde, Chainlink yüzde 65’in üzerinde büyüme gördü.

Birkaç uzman 2020 yılı için, Link’in ilk 10 kripto para içerisinde yer alacağını öngörüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.