Değerini 20’ye Katlayan Kripto Para

0

%2000 Artış Gösteren Kripto Para

Bu yazımızda dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarmış bir kripto paradan bahsedeceğiz. Daha önce duymamış olma ihtimaliniz var çünkü popülerliğini yeni kazanmış bir dijital para.

Coinbase’e birkaç gün önce eklenmiş dijital bir para birimi olan Chainlink (LINK), bir yıl içinde %2000’in üzerinde artış göstermiştir. CoinMarketCap tarafından açıklandığı üzere, Chainlink piyasaya sunulduğundan bu yana yatırımcılara %2,565,81 yatırım getirisi sağlamıştır. Birçok yatırımcının da ilgisini bu sayede çekmiş oldu.

Bu kripto para daha önce popüler değildi, ancak Coinbase platformuna eklendiği açıkladıktan kısa bir süre sonra, kripto para topluluğu dijital Coin’i fark etti. Şunuda bilmekte fayda var ki; bir kripto paranın Coinbase’e eklenmesi çok kolay gerçekleşmiyor. Bunun için birçok kriterin sağlanması gerek.

Link, Coinbase’e eklendiğinden beri, %120’nin üzerinde bir büyüme gördü ve şimdi 4.17 dolar’dan el değiştiriyor.

7 gün içinde, Chainlink yüzde 121 büyüme ve sadece bir ayda yüzde 280 büyüme kaydetti. Bir yılda, Chainlink %2.364 büyüme kaydetti. Son 24 saat içinde, Chainlink yüzde 65’in üzerinde büyüme gördü.

Birkaç uzman 2020 yılı için, Link’in ilk 10 kripto para içerisinde yer alacağını öngörüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın