Mart 31, 2022

DeFi Ekosisteminde Genişleyen Altcoin Fiyatını İki Katladı

AAVE fiyatı, protokolün DeFi ekosisteminde altı farklı blok zincirine genişlemesiyle birlikte bir yükseliş trendini devam ettirdi. AAVE topluluğu, benimsemenin özellikle de son güncellemeyle birlikte daha da artabileceğini düşünüyor.

AAVE V3‘ün piyasaya sürülmesiyle birlikte, DeFi protokolünün ekosisteminde hızlı bir genişleme yaşandı. Geliştirme ekibi, projenin temellerini iyileştirdi ve buna karşılık saklamasız likidite projesinin fiyatı yükseldi.

Yayınlanan son güncelleme geliştikçe ve ağ üzerinde yeni protokoller oluştukça, AAVE, DeFi ekosisteminin merkezine yerleşmeye devam ediyor. Mavi çipli bir proje olarak AAVE, daha fazla sayıda kullanıcı ve zincir üzerinde etkinlik artışı kaydederek, benimsenmesinde önemli bir artışa tanıklık etti. Kullanıcılar, AAVE varlıklarından bir gelir elde etmek için varlıklarını ödünç verebilir, ödünç alabilir ve stake edebilirler.

AAVE fiyatı 15 Mart’tan bu yana ikiye katlandı ve ticaret hacmi %442’lik büyük bir artışa tanık oldu. Protokol, DeFi yeteneklerini yükseltti ve altı blok zincirinin piyasaya sürülmesiyle ağını çok sayıda kullanıcı için erişilebilir hale getirdi.

AAVE V3, 21 Kasım’da önerilmişti ve token‘in verimliliğini arttıran önemli bir gelişme olmuştu ve elbette DeFi pazarındaki kullanıcı deneyimini yükseltmeye yardımcı oldu. Kullanıcılar, bir zincirde oluşturulan ve diğerinde yakılan bir depozito oluşturmak için “aTokens” veya AAVE token’ları oluşturabilir.

Kullanıcılar, blok zincirler arasında sorunsuz bir şekilde getiri arbitrajı yapabilir ve varlık alışverişi yapabilir. Analistler, 250 dolara kadar yükselen bir ralliye tanık olan AAVE fiyat trendini değerlendirdi. @venturefounder, gerçek savaşın 250 ila 300 dolar arasında olduğuna inanıyor, bu da token için bir sonraki yüksek seviyeyi temsil ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.