Davaya Sayılı Günler mi Kaldı? Balinalar XRP Biriktiriyor!

Cuma günü Wall Street’teki güçlü kapanışın ardından, kripto para piyasaları da Bitcoin ve altcoin’lerin yükselmesiyle iyimser bir görünüm gösterdi. Ripple  (XRP), kripto balinaları tarafından biriktirilmeye devam ederken genel olarak eğilim yükseliş yönünde.

XRP, 24,5 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,4725 dolardan işlem görüyor. Kripto analisti Ali Martinez’e göre son birkaç hafta içinde kripto balinaları da XRP hakkında iyimser. Balinalar, son 3 hafta içinde 22,9 milyon doların biraz üzerinde 52 milyon XRP satın aldı.

XRP haberleri

Ripple, SEC ile devam eden mücadelesi nedeniyle gündemde kalmaya devam ediyor. Haberlere göre dava özet bir karara oldukça yakın. Bununla birlikte, son haberlere göre şirketin danışmanlarından Kylie Chiseul Kim şirketten çekilme kararı aldı.

Ripple vs SEC Davası Temmuz Ayına Kadar Çözüme Kavuşacak

Taraflar arasında devam eden dava, Jerem Hogan tarafından yorumlandı. Uzmana göre davaya ilişkin çözüm Temmuz 2023’e kadar gelecek. Avukat, CEO Brad Garlinghouse’un dava yorumuna ilişkin bu cevabı verdi. CEO, davanın birkaç hafta içerisinde çözümlenmesini bekliyor.

Ripple davasının hakimi yaklaşık her 9 haftada bir (29 Eylül, 19 Aralık, 6 Mart, 16 Mayıs) önemli kararlar veriyor. Geriye kalan tek önemli karar ise Özet Karar. Bu da Temmuz ortasına denk geliyor. Bir öngörü değil. Sadece bir model.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.