Cüzdan Sağlayıcısı Blockchain.com Kripto Para Borsasına Giriyor

0

Kripto paralar için cüzdan sağlayıcısı Blockchain.com, bugün yaptığı açıklamada, şu anda servis edilenden daha hızlı ve daha güvenilir bir altyapı ile kripto alışverişini sağlayacaklarını duyurdu.

Şirketin resmî blog sayfasından yaptığı açıklamada;

“Şimdi, saniyede milyonlarca emri yerine getirebilen, işlem başına 40 mikrosaniyede çalışan, dünyanın en hızlı kripto değişimini yarattık.”

Şirket ayrıca bu yenilenmenin nedeninin, kullanıcıların Blockchain.com aracılığıyla ticaret mekanizmasının geliştirilmesi ve diğer bazı borsaların likit eksikliği ve haksız kazanç sağlayan borsaların güvenli olmayan şekillerde varlık saklamasının önüne geçmek için gerekli olduğunu dile getirdi.

Dolandırılma Kabusunun Önüne Geçmek İçin Bir Adım

Şirket , blockchain odaklı ilk kez Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum destekli bir cüzdan sistemi olan Blockchain.info adresiyle piyasaya sürülmüştü ve bunula beraber piyasa için veri,grafik ve istatistikler de sunmaktaydı.

Blog yazısının devamında değişimin gerekli olduğu çünkü müşterilerin alım-satım tahtasının hariç borsalara aktarılmasının görülmesinin yetmediği ve bunlara ek olarak bazı ‘Kabus’ diyebileceğimiz durumların önüne geçilebileceğini söyledi.

“ Daha iyi bir şeyler inşa etmek için yola çıktık, yalnızca bu sık görülen baş ağrılarını giderecek bir ürün değil, kullanmaktan heyecan duyacağımız bir ürün. Dünyadaki her kripto için hızı, güvenilirliği ve likiditeyi yeniden tanımlayan bir takas. Hızlı. Basit. Dürüst. “

The PIT Lansmanı

Önümüzdeki günlerde PIT-versiyon 1 adıyla piyasaya sürmesi beklenen altyapı için yaklaşık 100 geliştirici bir araya getirildi.

Blockchain.com’daki ticaret ürünleri müdürü Nicole Sherrod, The Block ile yaptığı röportajda, diğer borsaların milisaniye eşleme motorlarına ev sahipliği yaparken, PIT’nin bir mikrosaniye barındırmayı hedeflediğini söyledi.

Bulundukları sektör rekabet gücü bakımından yüksek olsa da , şirket kripto para cüzdan işlemlerini rekabete sokabileceklerini ve kendi borsalarını ölçeklendirebileceklerine inanıyor.

Borsanın Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Tether, Andpaxos gibi bilinen kripto paralar içermesiyle beraber Dolar, Euro ve Sterlin cinsinden mevduatlar, para çekme ve mevduat – kripto para ticaretini destekleyecek.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın