Ocak 22, 2022

CryptoBusy, Düşüşler Sırasında Satın Alınabilecek En İyi 4 Altcoin’i Paylaştı

Kripto para piyasalarında Bitcoin (BTC) öncülüğünde gerçekleşen son düşüş, kripto para yatırımcıları korkuttu. ‘Korku ve Açgözlülük Endeksi’ genel eğilimin hala ‘aşırı korku’ olduğunu göstermeye devam ediyor.

Youtube’da kripto para birimi alanına odaklanan büyük bir kanal olan CryptoBusy, düşüşler sırasında satın alınabilecek en iyi 4 altcoini vurguladı.

Solana (SOL)

Kanalın incelediği ilk altcoin, Solana (SOL) oldu. Solana protokolü, DApp oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blok zincirinin altında yatan hisse kanıtı konsensüsüyle birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği geliştirmeyi amaçlıyor.

Temel destek seviyesine oldukça düşen SOL, burada bir dönüş gerçekleştirebilir. SOL, 157 doların üzerine çıkarsa, tekrardan 260 dolara kadar yükselebilir. Piyasadan satın alma baskısı var, ancak bu aynı zamanda daha aşağı düşüş, dipten satın almalar ve piyasa yeniden yükselişe geçtiğinde büyük kâr elde edilmesi için bir potansiyel yaratıyor.

Verasity (VRA)

Listedeki ikinci altcoin ise Verasity (VRA) oldu. Verasity (VRA), içerik oluşturucuların çalışmalarından kazanmaları ve reklamverenlerin reklam harcamaları için değer kazanmaları için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşımıdır.

Bundan ve tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönme açısından bazı güzel kazanımlar görülmesi oldukça muhtemel. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden iyi bir getiri elde etmek için iyi bir pozisyon. 0.024 dolardan ATH’ye % 256 getiri yaşanabilir. Risk kesinlikle buna değer, ancak bu risk / ödül oranını düşünmek oldukça önemli olacaktır.

Enjin Coin (ENJ)

Listedeki bir sonraki altcoin ise Enjin Coin (ENJ). Enjin Coin, birbirine bağlı, blok zinciri tabanlı oyun ürünleri ekosistemi sağlayan bir şirket olan Enjin’in bir projesidir. Enjin’in amiral gemisinin teklifi, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal eşya mağazalarına ev sahipliği yapabilecekleri bir sosyal oyun platformu olan Enjin Network’tür.

Mumlar hemen hemen tamamen yukarı itildi. 1,80 dolarlık seviye yakalandı ve 1,92 dolara kadar geri yükseldi ve boğaların bunun ENJ için adil bir fiyat olduğunu düşündükleri için daha da düşmesini istemediğini gösterdi.

Theta Network (THETA)

Listede yer alan son altcoin ise Theta Network (THETA) oldu. THETA, video akışı için özel olarak oluşturulmuş, blok zincirle çalışan bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta ana ağı, kullanıcıların bant genişliğini ve bilgi işlem kaynaklarını eşler arası temelde paylaştığı merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır.

THETA çok yakında mutlak bir çıkışa hazırlanıyor. Kilit destek seviyesine gelen bu düşüş trendi harika bir şekilde tuttu ve bir itici güç görülürse, bu, yukarı doğru büyük bir kırılma görmek üzere olduğumuzun bir işareti olabilir.

Bu nedenle THETA’nın çok fazla potansiyeli olduğu düşünülüyor ve fiyatı 15-16 dolar seviyesine hızlıca yükselebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : azcoin news


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.