Ocak 27, 2022

Credible Crypto, Bitcoin’in Toparlanacağını Düşünürken, İki Altcoin Tahminini Daha Paylaştı

Kripto para dünyasında yakından takip edilen bir kripto analisti, iki altcoin için bir öngörü paylaşırken, Bitcoin‘in (BTC) bir toparlanmanın eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Credible Crypto olarak tanınan analist, 300.700 Twitter takipçisine BTC’nin “önümüzdeki günlerde” 40.000 dolara geri dönmeden önce bir yerel düşük daha yaşayabileceğini düşünüyor.

“Sonra büyük aylık kapanış geliyor.”

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken son 24 saatte %0.33 artışla 36.833 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Curve DAO Token‘ın (CRV) toparlanmasını bekliyor.

“Haftalık talep/desteğe yönelik düşük seviyelerimizin tekrar tekrar yükselişini görmek güzel. Günlük olarak klasik bir yükseliş yakaladık, yakında 4-4,50 dolara bir rahatlama görmeyi bekliyoruz.

Orası aynı zamanda dipimizin içinde olduğunu doğrulamak için geri almamız gereken bir bölgedir.”

CRV, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ıdır. Piyasa değerine göre 85. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %3 düşüşle 2.90 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ın yerel token’ı olan HBAR’ın CRV gibi bazı ilginç fiyat hareketleri gösterdiğini belirtiyor.

HBAR, kendi birikim aralığından (CRV gibi) ilk büyük çıkışında. Ayrıldık ve .07’ye ulaştık, sonra 11x’e gitmeden hemen önce .03’e geri döndük. Kripto değişkendir. Birkaç aydır buradaysanız bunu bilirsiniz. Oynaklığı kaldıramıyorsanız, kripto satın almayın.”

Piyasa değerine göre 35. sıradaki kripto varlığı olan HBAR, yazı yazılırken 0.210971 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.