Coinbase, Zcash Alım Satım İşlemlerini Web Sitesi ve Mobil Uygulama Başlıyor

0

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Zcash’i listelediğini duyurdu. Zcash dijital para birimi Coinbase.com web sitesi ve iOS ve Android uygulamalarında alım satımı yapılabilir. Zcash (ZEC), coinbase’de listelenen ilk gizlilik odaklı kripto para birimidir.

ABD’deki en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase, Zcash için destek duyurdu. Para birimi Coinbase.com, web platformu ve exchange’in iOS ve Android uygulamalarında satılabilir. ZEC, Coinbase’e eklenecek ilk gizlilik odaklı paradır. Bu, bir hafta önce Coinbase Pro’daki Zcash listelemesinden yola çıkıyor.

Yeni ZEC Şimdi Canlı Yayında

Coinbase, müşterilerinin artık “ZEC’i satın alıp, satabilmesi ve saklanabilmesi” imkanı sunacağını bir blog yazısıyla bildirdi. Token, Coinbase’de cüzdanlarda desteklenecek. ZEC, Coinbase’nin faaliyet alanlarının bir çoğunda mevcut olucak. Ancak, New York veya Birleşik Krallık bölgelerinde bulunan kullanıcılar bu ticarete hemen başlayamıyacaklar.

Borsa, müşterilerinin platformda daha fazla kripto varlığının listelenmesini istediklerini belirttiler. Coinbase bu gereklilikler için üstesinden gelmek için bu yılın başlarında bir liste açıklamıştı. Coinbase, insanlara kripto paraların daha kolay anlamalarına yardımcı olabilecek yeni uygun kripto para birimleri için çalıştığını duyurdu ve ilk yatırım, Zcash (ZEC) ile yapıldığını bildirdi.

Zchash İlk Fırsatta Kapitalize Olabilir mi

Zchash, işlemleri gizli tutmak amaçlı gelişmiş şifreleme kullanan gizlilik odaklı bir dijital para birimidir. Ağ, kullanıcılara “şeffaf” ve “korumalı” işlemlere izin vermekte. Üçün taraflar, işlemin sadece meta verilerini şeffaf bölümde görebilmekte, korumalı bölümde hiç bir bilgiyi görememektedirler. Müşteriler her iki adres türünden de Coinbase’e cüzdanlarına aktarım yapabilmektedirler, ancak şimdilik çekme işlemlerini sadece şeffaf adreslere gönderebilir.

Coinbase’ye eklenen kripto para birimleri genelde büyük bir yükselişe geçmektedir, fakat Zchash’te bu durum tam tersi olarak yansımıştır 5 Aralık günü, 72.94 $ işlem görürken 24 saat içinde 67.90 $ seviyelerine geriledi. Zcahs’in listelenmesi işlem hacmini arttırdı fakat fiyat üzerinde beklenen yükseliş gerçekleşmedi

Kaynak: Blokt

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın