Coinbase, Zcash Alım Satım İşlemlerini Web Sitesi ve Mobil Uygulama Başlıyor

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Zcash’i listelediğini duyurdu. Zcash dijital para birimi Coinbase.com web sitesi ve iOS ve Android uygulamalarında alım satımı yapılabilir. Zcash (ZEC), coinbase’de listelenen ilk gizlilik odaklı kripto para birimidir.

ABD’deki en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase, Zcash için destek duyurdu. Para birimi Coinbase.com, web platformu ve exchange’in iOS ve Android uygulamalarında satılabilir. ZEC, Coinbase’e eklenecek ilk gizlilik odaklı paradır. Bu, bir hafta önce Coinbase Pro’daki Zcash listelemesinden yola çıkıyor.

Yeni ZEC Şimdi Canlı Yayında

Coinbase, müşterilerinin artık “ZEC’i satın alıp, satabilmesi ve saklanabilmesi” imkanı sunacağını bir blog yazısıyla bildirdi. Token, Coinbase’de cüzdanlarda desteklenecek. ZEC, Coinbase’nin faaliyet alanlarının bir çoğunda mevcut olucak. Ancak, New York veya Birleşik Krallık bölgelerinde bulunan kullanıcılar bu ticarete hemen başlayamıyacaklar.

Borsa, müşterilerinin platformda daha fazla kripto varlığının listelenmesini istediklerini belirttiler. Coinbase bu gereklilikler için üstesinden gelmek için bu yılın başlarında bir liste açıklamıştı. Coinbase, insanlara kripto paraların daha kolay anlamalarına yardımcı olabilecek yeni uygun kripto para birimleri için çalıştığını duyurdu ve ilk yatırım, Zcash (ZEC) ile yapıldığını bildirdi.

Zchash İlk Fırsatta Kapitalize Olabilir mi

Zchash, işlemleri gizli tutmak amaçlı gelişmiş şifreleme kullanan gizlilik odaklı bir dijital para birimidir. Ağ, kullanıcılara “şeffaf” ve “korumalı” işlemlere izin vermekte. Üçün taraflar, işlemin sadece meta verilerini şeffaf bölümde görebilmekte, korumalı bölümde hiç bir bilgiyi görememektedirler. Müşteriler her iki adres türünden de Coinbase’e cüzdanlarına aktarım yapabilmektedirler, ancak şimdilik çekme işlemlerini sadece şeffaf adreslere gönderebilir.

Coinbase’ye eklenen kripto para birimleri genelde büyük bir yükselişe geçmektedir, fakat Zchash’te bu durum tam tersi olarak yansımıştır 5 Aralık günü, 72.94 $ işlem görürken 24 saat içinde 67.90 $ seviyelerine geriledi. Zcahs’in listelenmesi işlem hacmini arttırdı fakat fiyat üzerinde beklenen yükseliş gerçekleşmedi

Kaynak: Blokt

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.