Coinbase, Yeni Güncellemesi İle Gelecek Özellikleri Açıkladı

Coinbase, kullanıcıların Coinbase.com’daki kripto para varlıklarını doğrudan firmaya ait Cüzdan uygulamasındaki hesaplarına aktarmasını sağlayan yeni bir özellik başlattı.

San Francisco merkezli kripto para platformu Salı günkü bir blog yazısında haberi duyurdu ve kullanıcılarının “birkaç gün içinde” uygulamayı güncelleyip hesaplarını bağlayabileceklerini açıkladılar.

Coinbase, “hesabınızı bağladıktan sonra, transferleri Cüzdan uygulamanızdan yalnızca birkaç tıklama ile istediğiniz zaman kolayca transferleri yapabilirsiniz” dedi.

Coinbase, hesabınızla kullanıcıların kripto para birimlerini satın alabileceğini ve borsa varlıkları merkezi olarak depolandığı belirtildi. Cüzdan uygulamasıyla, kullanıcılar kendi özel varlıklarını koruyabilirler.

Yeni özellik kullanıcıların isteğine bağlıdır. Uygulama güncellemesi yayınlandıktan sonra kullanıcılar, seçtikleri hesapları bağlamak için “Coinbase’e Bağlan” konusunda uygulama içi bildirim alır.

Hesap bağlantısı, ayarlar menüsünden açılabilir veya kapatılabilir, bu özelliğin Coinbase.com kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağlayabileceği açıklandı.

Coinbase aytıca kripto paralarını doğrudan kullanıcıların Coinbase.com hesaplarına uygulamadan gönderebilme imkanı sağlayacak bir güncelleme yapmayı planlamaya aldıklarını’da bildirdi.

Coinbase son zamanlarda Cüzdan uygulamasıyla birçok yeni özellik ekledi. Geçen ay, uygulama hem iOS hem de Android’de Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) desteğinin eklendiğini açıklamıştı.

Ayrıca Şubat ayında Coinbase, Cüzdan uygulamasındaki kullanıcıların kişisel varlıklarını Google Drive ve Apple iCloud’da kişisel bulut depolama platformunda yedekleyebilecekleri özelliği de getireceklerini açıkladı.

Kaynak: CoinDesk

Uygulama Görüntüsü: Coinbase

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.