Haberler

Coinbase, Yeni Güncellemesi İle Gelecek Özellikleri Açıkladı

single-image

Coinbase, kullanıcıların Coinbase.com’daki kripto para varlıklarını doğrudan firmaya ait Cüzdan uygulamasındaki hesaplarına aktarmasını sağlayan yeni bir özellik başlattı.

San Francisco merkezli kripto para platformu Salı günkü bir blog yazısında haberi duyurdu ve kullanıcılarının “birkaç gün içinde” uygulamayı güncelleyip hesaplarını bağlayabileceklerini açıkladılar.

Coinbase, “hesabınızı bağladıktan sonra, transferleri Cüzdan uygulamanızdan yalnızca birkaç tıklama ile istediğiniz zaman kolayca transferleri yapabilirsiniz” dedi.

Coinbase, hesabınızla kullanıcıların kripto para birimlerini satın alabileceğini ve borsa varlıkları merkezi olarak depolandığı belirtildi. Cüzdan uygulamasıyla, kullanıcılar kendi özel varlıklarını koruyabilirler.

Yeni özellik kullanıcıların isteğine bağlıdır. Uygulama güncellemesi yayınlandıktan sonra kullanıcılar, seçtikleri hesapları bağlamak için “Coinbase’e Bağlan” konusunda uygulama içi bildirim alır.

Hesap bağlantısı, ayarlar menüsünden açılabilir veya kapatılabilir, bu özelliğin Coinbase.com kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağlayabileceği açıklandı.

Coinbase aytıca kripto paralarını doğrudan kullanıcıların Coinbase.com hesaplarına uygulamadan gönderebilme imkanı sağlayacak bir güncelleme yapmayı planlamaya aldıklarını’da bildirdi.

Coinbase son zamanlarda Cüzdan uygulamasıyla birçok yeni özellik ekledi. Geçen ay, uygulama hem iOS hem de Android’de Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) desteğinin eklendiğini açıklamıştı.

Ayrıca Şubat ayında Coinbase, Cüzdan uygulamasındaki kullanıcıların kişisel varlıklarını Google Drive ve Apple iCloud’da kişisel bulut depolama platformunda yedekleyebilecekleri özelliği de getireceklerini açıkladı.

Kaynak: CoinDesk

Uygulama Görüntüsü: Coinbase

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz