Coinbase Ve Ripple’dan Ortak Proje!

0
366

2018 yılında The Blockchain Association isimli, teknolojinin benimsenmesini destekleyen, blockchain destekçilerinden oluşan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan hayata geçirilmişti. Coinbase, Protocol Labs, Circle, Digital Currency Group ve Polychain Capital gibi önemli isimlerin yer aldığı kuruluş yeni bir proje ile adından söz ettirdi.

Piyasa Bütünlüğü Çalışma Grubu isimli söz konusu proje de Coinbase ve Ripple yöneticileri bir arada çalışacaklar. Bununla birlikte projede şirketleri Coinbase’in yasal çalışmalarından sorumlu olan Rachel Nelson ve Ripple’ın kurumsal piyasalar bölümünden sorumlu olan Breanne Madigan temsil edecek. Rachel Nelso, resmi şirket bildirisinde Breanne Madigan ile birlikte şunları paylaştı:

“Meclis, piyasa entegrasyonunu iyileştirmek ve tüketicilere hak ettikleri güveni sunmak için, kripto piyasaların düzenli ve güvenli bir şekilde faaliyet göstermesini destekleyecek kanunlar oluşturmalıdır.”

Edinilen bilgilere göre, bu çalışma grubunun en büyük hedefi “Blockchain ve kripto para sektöründeki soru işaretlerini gidermek” olacak. The Blockchain Association aynı zamanda, belirli dijital varlıkları tanımlamak ve bunları ABD menkul kıymetler yasalarından muaf tutmak içinde çalışmalar yürütüyor.

Bu tarz projelerin olması ve önemli isimlerin desteğinin alınması, kripto para sektörü adına sevindirici gelişmeler.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın