Coinbase Listelemesi Bu Altcoin’de Büyük Bir Patlama Tetikledi!

0
Coinbase Listelemesi Bu Altcoin'de Büyük Bir Patlama Tetikledi!
  • Bir dizi Ethereum tabanlı kripto varlığına destek ekleyen Coinbase, altcoin fiyatlarında yüzde 107’e varan artışlara neden oldu.

Merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoin’i, ABD’nin en iyi kripto para birimi borsası Coinbase’in dijital varlık listesine eklendikten sonra kayde değer bir yükseliş yaşadı.

Önde gelen ABD kripto borsası Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü 50 dijital varlığın bulunduğu listesine DeFi altcoin’i etkileyici bir yükseliş yaşadı.

Rehber İçeriği

DeFi Yield Protocol

KoinFinans tarafından da daha önce belirtildiği üzere yakın tarihli bir duyuruda Coinbase, gelecekte ticaret platformuna diğer üç altcoin ile birlikte DeFi Yield Protocol’ü (DYP) eklemeyi planladığını açıklamış ve altcoin yüzde 400’lük devasa bir artış yaşamıştı.

Coinbase resmi Twitter hesabından paylaştığı bir duyuruda, DeFi Yield Protocol (DYP) ve diğer beş Ethereum tabanlı altcoin’in, uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş bir şekilde platformda ticarete başlayacağını söyledi.

DeFi Yield Protocol, kullanıcılara sabit bir %25 APR (Yıllık Yüzde Oranı) kazanmak için Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Avalanche (AVAX) stake etme olanağı sunan bir platformdur.

dyp

Proje web sitesine göre DeFi Yield Protocol, DeFi, non-fungible token’lar (NFT’ler) ve metaverse oyunlarının bir kombinasyonunu kullanarak “hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için erişilebilir olmayı” hedefleyen çok çeşitli merkezi olmayan ekosistem ürünleri üzerinde çalışıyor.

Platformun borsaya eklenmek üzere altcoin’i desteklenmesi beklenen altcoin’ler listesine eklemesiyle birlikte yükselişi başlayan ve listelemenin gerçekleşmesiyle pozitif trendini sürdüren DYP, haftalık yüzde 107 gibi büyük bir artışla yazım sırasında 0,43 dolardan işlem görüyor.

HOPR

Ayrıca Coinbase’e katılan altcoin’ler arasında taşıma katmanı gizliliğini korumak için meta verilerin gizliliğini sağlayarak Web3’ün Aşil tendonu dediği şeyi çözmeyi amaçlayan veri gizliliği protokolü olan HOPR bulunuyor.

Son 24 saate göre yüzde 5’in üzerinde bir artış yaşayan HOPR, yazım sırasında yeşilde ve 0,13 dolardan işlem görüyor.

Math (MATH)

Bu iki altcoin’i uygulamaların ihtiyaçlarına da hizmet ederek yalnızca token’ları depolamaktan fazlasını yapan bir kripto cüzdanı geliştiren modüler bir blok zinciri olan Math (MATH) takip ediyor.

Geçtiğimiz güne göre yaklaşık yüzde 40’lık etkileyici bir artış yaşayan MATH, yazım sırasında 0,19 dolar seviyesinden işlem görüyor.

PARSIQ

Coinbase’e katılan bir diğer altcoin ise, blok zinciri olaylarını gerçek zamanlı olarak izleyen ve çeşitli endüstriler için analitik seçenekler sunan blok zinciri işlem izleme protokolü olan PARSIQ (PRQ).

Platformun yerel kripto para birimi olan Ethereum tabanlı PRQ token, projenin ekosistemine güç sağlar. Holder’lar, token’larını ödünç verebilir ve likidite havuzlarında stake yaparak pasif gelir elde edebilirler.

PARSIQ bu altcoin paketi içindeki en şanssız kripto para birimlerinden birisi ve yaklaşık yüzde 3’lük bir düşüşle 0,15 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Elastos

Web 3.0’ın tüm potansiyelini kucaklamaya yönelik, merkezi olmayan ve topluluk tabanlı bir ekosistem olan Elastos (ELA), Coinbase’e eklenen varlıklar listesinde bir sonraki sırada bulunuyor. Uygulama geliştiricileri için araçlar sunan platform, Essentials adlı bir kripto cüzdanı tasarladı.

Elastos şu anda yaklaşık yüzde 7’lik bir düşüşte ve 1,55 dolarlık bir seviyeden fiyatlandırılıyor.

Aleph.im

Coinbase platformuna eklenen en yeni varlıklar listesinde son sırada, DeFi ve Web3 kullanıcıları için uygulama sürecini basitleştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir bulut bilişim aracı olan Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Aleph.im yatay bir şekilde işlem görüyor veyazım sırasında 0,25 dolar seviyesinde bulunuyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın