Coinbase Kullanıcılarına Yeni Hizmetler

0

Borsa platformu Coinbase, mevcut tipik verilerine ek olacak ve özel pazar analizi sağlayacak yeni verilerle günlük işlemlerde kullanıcılara daha fazla yardımda bulunacak.

Bu yeni veriler, kendi kullanıcılarından, platformun diğer kullanıcılarıyla paylaşılacak olan Coinbase platformunda anonim hale getirilmiş ve birleştirilmiş verilerden oluşacak. Kullanıcılara, kriptoların platformlarında başka bir yere nasıl taşındıkları konusunda fikirlerini vererek karar vermelerini sağlayacak.

Bu yeni veriler üç ana işlem sinyalinden oluşacak:

En Çok Satan Kullanıcının Faaliyetleri

Bu veriler platformdaki en büyük %10’luk işlemcinin davranışlarını yani platformdaki en büyük paya sahip olanın etkinliklerini gösterecektir. Geçtiğimiz 24 saat içinde sahip oldukları varlıkları artırıp artırmadıklarına bakılmaksızın tüm faaliyetlerini gösterecektir. Her iki saatte bir güncellenen istatistikler ile, her zaman güncel kalır. Platformdaki o varlığın en büyük tüccarları oldukları için, ana oyuncuların herhangi bir zamanda ne yaptığı hakkında bir fikir verir. Yani bir nevi piyasa temsilcileriyle ilgili fikir sahibi olunmasını sağlar.

Tipik Tutma Süresi ve Coinbase’deki Popülerlik

Bunlar, daha geniş bir müşteri yelpazesinden oluşan verilerdir ve ticaret faaliyetlerine daha geniş bir genel bakış sunar. Bekletme süresi, bir kullanıcının bir varlığın platformun dışına satılmadan veya başka bir yere taşınmadan önce elinde tuttuğu ortalama süreyi belirler. Popülerlik ise, platformdaki diğer tüm ticari seçeneklere kıyasla kaç kullanıcının söz konusu belirli bir varlığı elinde bulundurmasıdır. Bunlar 24 saatte bir güncellenir. En iyi oyuncu aktivitesinin aksine, bu size daha büyük bir fikir verir.

Fiyat Korelasyonu

Bu, 24 saat boyunca farklı kripto para birimlerinin fiyatlarını karşılaştırır. Yüksek pozitif korelasyon, varlığın fiyatlarının aynı yönde gittiğini gösterirken, yüksek negatif korelasyonun ters yönde gittiğini gösterir. Düşük veya hiç korelasyon olmasa da,% 0 civarında, bu varlıkların çok az ilişkisi olduğu veya hiç olmadığı anlamına gelir. Bu, paralarınızın riskini değerlendirmenize yardımcı olarak gelecekte size fayda sağlayacak olan varlıklarınız hakkında geçmişe dair veriler sağlar. Kriptonunuzun geçmişte başka bir kripto ile ilişkili olarak nasıl hareket ettiğine karar vererek, söz konusu diğer kriptoyu tekrar belli bir şekilde hareket ettirirseniz, kriptonuzun da aynı şeyi yapma şansına sahip olduğunu bilerek yatırımlarınızı düzenleyebileceksiniz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın