Coinbase, Kripto Para Platformunu Kurumsal Büyük Yatırımcılara Açıyor

0

ABD’nin büyük kripto para cüzdan sağlayıcısı Coinbase, kurumsal büyük yatırımcılara açılıyor.

Coinbase, kurumsal müşterilerin birbirleri arasında doğrudan kripto para ticareti yapmalarına olanak sağlayacak.

Coinbase’nin satış müdürü Christine Sandler, hem döviz hemde OTC(tezgah üstü) işini müşterileri için “büyük bir fayda” olarak değerlendirdiği, böylece kurumsal işletmelerin kripto para ticareti için artan talep ile ilgililenmesinden dolayı gerçekleştiğini bildirdi.

Sandler Şunları dile getirdi:

“Değişimi işimize tamamlayıcı olarak başlattık, nedeni bir çok kurumun kripto para ticareti yapmak için bir kolay yol arayışları içerisinde olduğunu gördük.”

Hizmetin 2 Temmuz 2018’de başlatılan kurumsal yatırımcılar için bir kripto para hizmet sağlayıcısı olan Coinbase Custody ile birleştiriliceğini de belirtti.

Coinbase, kurumsal müşterilerine Coinbase Prime’da bulunan herhangi bir kripto para varlığına yatırım yapmalarına ve internet sayfasından, Skype, Bloomber IB, e-posta veya telefon dahil olmak üzere bir çok seçenekle satın alma sistemini getirdi.

Business Insider’in düşüncesine göre, Coinbase ilk olarak gelecek yılın mayıs ayında blok ticaretini yapmayı planladıklarını bildirdi.

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın