Coinbase Gelişmesi, Bu Altcoin’e Kurumsal Yatırımı Arttırabilir!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’in “ana aracılık teklifi” sunan Coinbase Prime, ABD’li kurumsal yatırımcılar için Ethereum staking hizmeti başlattığını duyurdu. Peki bu haber Ethereum cephesinde nasıl bir karşılık bulabilir ve perakende yatırımcılar bu haberi nasıl yorumlamalı? Detaylar için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Coinbase’den Ethereum için Önemli Hizmet

Coinbase, daha komplike müşterilerin söz konusu bu hizmeti seçmeleri halinde riskleri en aza indirirken ödülleri en üst düzeye çıkarabileceklerini iddia ediyor. Bu, Ethereum stake ederek getiri elde etmek isteyen kurumsal yatırımcılar için cazip bir fırsat olabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere teklif, geçtiğimiz yıl Eylül ayında beta sürümü olarak tanıtılmış olsa da tam sürümü yeni yayınlandı. Bundan önce Coinbase, Mayıs 2020’de ana aracılık platformu Tagomi’yi satın aldığını duyurmuştu.

Ethereum kripto para

İkinci en büyük blockchain’i, Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen ve çok beklenen birleştirme yükseltmesi nedeniyle şu anda gündemde.

Coinbase Prime ayrıca Solana, Polkadot, Tezos ve diğer kripto para birimlerini de destekler.

[irp posts=”61738″ name=”Ethereum Önemli Bir Veride Bitcoin’i Geçmeyi Başardı!”]

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Ethereum blockchain’inde devam eden güncellemeler, birçok analist tarafından Bitcoin’e gerçekten rakip olabilecek ve hatta onu geçebilecek kadar önemli olarak yorumlanmıştı. Analistlerin bu yorumuna ek olarak Ethereum tarihte ilk defa “opsiyon piyasasında” Bitcoin’e olan ilgiyi devralmayı başardı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.