Şubat 24, 2020

Coinbase: EOS Ağında Sorunlar Yaşanıyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, EOS ağında bazı sorunlar bulunduğunu dile getirdi.

20 Şubatta Coinase tarafından yapılan açıklamada, “EOS ağı performansı düştü. Gönderme ve alma işlemlerinde gecikme yaşanabilir.” ifadeleri kullanıldı.

Coinbase iki gün sonra twitter hesabından bir paylaşımda bulundu ve EOS ağının hala düşük performans gösterdiğini belirtti. Harici EOS işlemlerinin geçici olarak devre dışı bırakıldığı, borsa üzerinde ise EOS alım ve satımı normal şekilde devam ettiği belirtildi.

22 Şubat’ta açıklamalarda bulunan EOS blok üreticisi EOS Nation, 20 Şubatta yaşanan performans sorunu olmasına rağmen, EOS mainnet’inin şu anda son derece güvenilir olduğunu vurguladı.

Tweet’te 20 Şubat’ta mikro çatallanma sorunları nedeniyle 192 bloğun performansı düşük olduğu ancak son iki hafta boyunca istikrarlı bir mainnet performansı yakalandığı belirtildi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.