Coinbase Custody Platformu KIN Tokeni’ni Destekliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, Custody platformunda geçtiğimiz günlerde yayınladığı bildiriyle KIN tokeni’ni desteklemeye başladıklarını açıkladılar.

Kanada merkezli olan Kik Interactive platformu tarafından oluşturulan KIN isimli token geliştirme aşamalarında Ethereum ve Stellar ağında geliştirildi, daha sonra kendi Blockchain ağını oluşturup geliştirilmeye oradan devam edildi.

Coinbase Custody yaptığı açıklama ile Kik Messenger’ın geliştiricisi olan Kik Interactive’in tokenini platformunda desteklemeye başladığını açıkladı:

KIN token sahipleri artık Coinbase Custody’nin üst düzey güvenlikli depolama hizmetini güven içinde kullanabilirler.

Coinbase, Custody adlı platformunu oluşturacağını ilk olarak 16 Kasım 2017 tarihinde açıklamış, plartformu 2 Temmuz 2018 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Bu platformun temel amacı bir kripto para depolama hizmeti sunmak ve platform özellikle kurumsal yatırımcılara hitap ediyor.

Kaynak: Cointelegraph

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.