Coinbase CEO’su; Yeni Bir Açık Finansal Sistem İçin Çalışıyoruz

0

Coinbase CEO’su Brian Armstrong geçtiğimiz günlerde bi açıklama yaptı ve açı kaynaklı bir finansal sistem kurmak istediğini söyledi.

Açık sistemin kullanımına yönelik olarak Armstrong, kripto para biriminin kullanmaya hazır olması için 100 milyon ve daha fazla insanın alınması için blockchain teknolojisinin gelişmesi ve kitlelere yayılmasında liderlik rolünü üstlenmeye devam edeceğini de ekledi.

Açıklamasının devamında ise şu cümleleri kurdu;

“İnşa edebileceğimiz sistemle tüm dünyanın ekonomik özgürlüğünü maddi olarak değiştirebiliriz. Önümüzdeki 10 yıl boyunca Coinbase’nin vizyonu, dünyadaki her insan ve her iş kolu için daha ekonomik be özgürlük içinde alanlar yaratmak “

Bu cümlelerin ardından, Coinbase’nin inkübatör programı olan Coinbase Ventures’in sektördeki girişimcilere yatırımlarının devam edeceği söylenebilir. Ek olarak kripto paralar için sınırları hafifletmeyi ve kazanma yöntemlerini genişletmeyi amaçlıyorlar . Tabi ki bu sistem için tek başına yeterli gücü barındırmayan Coinbase cümlelerine ekleme yaparak şunu söyledi;

“Coinbase tek başına yapamaz, sistemde binlerce şirket olması gerekir”

Şirketin hali hazırda yapmış olduğu 50’yi aşkın yatırım bulunsa da bunlara ek olarak güvenlik ve sektörde öncülüğe götürmesini amaçladıkları yatırım stratejileri için de yeni yatırımları gözden geçiriyorlar. Ayrıca Armstrong en iyi korumanın gerçekten uyuma odaklanarak gerçekleştiğini düşündüklerini ve bu doğrultuda geleneksel finansal kuruluşlarla da ilişki kurmaya başladıklarını iletti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın