Coinbase CEO’su: Kripto, Önce Ekonominin Saçaklarını Bozacak

0

Yakın zamanda Youtube’da gerçekleştirilen 45 dakikalık oturumda Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendisi hakkında ki sorular da dahil olmak üzere birçok ilginç soruyu cevapladı. Armstrong, bende sizin gibi inek çocuklardandım ve pek sevilmiyordum dedi.

Brian Armstrong’u İnek Bir Çocuk Olarak Düşünün

Annesinin IBM’de çalıştığını ve ailesinin teknolojiyi öğrenmek ve denemek amacıyla kullandığı en eski 486 bilgisayar modelinden birine sahip olduğunu söylüyor. Öncelikle, Armstrong kendisini “teknoloji ile ilgili bir şeyler yapmayı seven bir inek” olarak tanımlıyor.

Herkes spor yaparken ben kitap okumaya çalışan bir çocuktum.

Armstrong, oturumda trollerin etkisi de dahil olmak üzere diğer birçok sorunu da ele aldı.

Armstrong, gerçek hayatta hiçbir zaman kripto insanı tarafından trollenmediğini ve insanların sanal ortamda sert ve gerçek hayatta arkadaşça olmasının nedeninin internet kültürünün bir parçası olduğunu söyledi.

Daha derin olarak belirtecek olursak, İnternetin olduğu bir dünyada akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz?

KRİPTO GİTTİKÇE ÇEŞİTLENECEKTİR

Armstrong’un kripto kullanımının geleceği konusundaki görüşleri, belki de oturumun en önemli kısımlarıydı ve bu konu hakkında tamamen açıklama yapmadı.

Bitcoin‘i nasıl kullandığı hakkında konuştuktan sonra, yıllar boyunca onlarca kişiye Bitcoin verildiğini ve ilk çıktığı zamanlarda kişi başına bir BTC kadar yüksek miktarda dağıtımlar yaşandığını söylüyor.

Armstrong, kripto ödemelerinin ilk zamanlar küçük satın alımları bozacağını düşünmüyor. Aslında, bunların kripto paraların bozabileceği son ödemeler olduğuna inanıyor.

Açıklamasında şöyle konuştu:

Genel olarak gerçekleşen en yaygın işlemi düşünürseniz, Starbucks’ta kredi kartıyla bir fincan kahve ödemek gibi, en basitinden. Dünyada normal bir ödeme dağılımı var ve bu da ortada.

Ve dijital para birimleri bu tarz yerlerde gittikçe çok daha fazla kullanılacak ve yavaş yavaş oturacak.

Çok fazla para kullanıcısı var. Dünya genelinde bir dolara binlerce kişiye ödeme dağıtımını kodlamaya ve otomatikleştirmeye çalışan bir yazılım geliştiricisi gibi. Bir de bunun diğer yanı var tabi, Gelişmekte olan pazarlar, Venezuela, kriptoların çalındığı yerler.

Kaynak:CCN

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın