Coinbase Bu Altcoin’i Yeniden Listeleyebilir: İşte Gerekenler!

XRP Coinbase’de yeniden listelenebilir, ancak Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal’a göre bu bazı yasal adımlar gerektiriyor.

Paul Grewal, yaptığı bir röportajda, Ripple’ın Coinbase‘de yeniden listelenmesi de dahil olmak üzere bazı konular hakkında uzun uzun konuştu.

Grewal, Ripple davasında hakimin kararından sonra olası bir yeniden listeleme hakkında sorulduğunda, bunun kararın gerekçelerine, hakimin yasal gerekçesine ve Coinbase’in mahkemenin kararı onaylayıp onaylamayacağına ilişkin değerlendirmesine bağlı olacağını söyledi.

“Yani pek çok şey mahkeme kararının ayrıntılarına bağlı olacak. Bunun bazıları için çok tatmin edici olmayacağını biliyorum. Ancak halka açık bir şirket olarak bu alanda ve federal mahkeme davasına konu olan herhangi bir coinle ilgili olarak dikkatli davranma sorumluluğumuz var,” diye ekledi.

XRP Topluluğu Tepki Gösteriyor

XRP topluluğu, Grewal’ın Ripple’ın  yeniden listelenmesine ilişkin yorumlarına tepki gösterdi. Bir XRP meraklısı olan Yassin Mobarak, Grewal’ın yorumlarını “Ripple vs. SEC davasından çıkacak bir kararın netlik kazanması halinde Coinbase’in Ripple’ı yeniden listeleyeceği” şeklinde yorumladı.

Kripto meraklısı ve avukat Bill Morgan, Grewal’ın Temyiz Mahkemesi’nin hakimin kararını onaylayıp onaylamayacağına ilişkin bir değerlendirme hakkındaki yorumlarına atıfta bulunarak, “Yakın zamanda Coinbase’de Ripple ticareti yok” diye tepki gösterdi.

Ocak 2021’de, SEC’in Ripple’a karşı dava açmasından kısa bir süre sonra, Coinbase borsası XRP ticaretini askıya aldı.

Ripple topluluğunun, XRP’nin Coinbase de dahil olmak üzere borsalar tarafından yeniden listelenmesi için yaptığı baskı devam ediyor.

XRP ticareti Coinbase’de askıya alınmış durumda.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.