Coinbase Borsasına 8 Yeni Kripto Para

0

Coinbase Pazar Erişimini Genişletmek İçin Yeni Varlık Arayışında

Büyük kripto platformu Coinbase, bugün sekiz yeni dijital varlık için araştırma içinde olduğunu açıkladı. Bu genişleme, müşterilerin tüm dijital varlıkların toplam piyasa kapitalizasyonunun yüzde 90’ına erişebilmelerini sağlayan değişim ile daha büyük gündemin bir parçası.

Coinbase, planlarını 5 Ağustos’ta yayınlanan resmi bir blog yazısında ilan etti. Bu duyurunun bir parçası olarak, Coinbase halka açık API’leri ortaya koyabileceklerini ve keşif aşamasında diğer mühendislik çalışmalarının belirtilerini gösterebileceklerini belirtti.

Duyuru aracılığıyla, borsa şu anda Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES) desteğini araştırıyor.

Elde edilen verilere göre, Dash ve Cosmos şu anda pazardaki en büyük 15. ve 20. kripto para birimleri.

Duyuru ayrıca, yukarıda belirtilen varlıkların herhangi bir yargı alanında yasal onaylara tabi olabileceğini ve listede bulunmayan varlıkların gelecekte potansiyel olarak listelenebileceğini öngören şartlar da dahil olmak üzere bir dizi feragat name içermektedir.

Süreç içerisinde adı geçen alt koinler geçerli inceleme ve yetkilendirmeler den geçerek borsaya yeni varlıklar olarak eklenebilir.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın