Coinbase, 30 Yeni Kripto Para Birimi Eklemeyi Düşünüyor

Coinbase, yeni kripto para varlıklarının borsamıza eklenmesi için gerekli araştırmalara devam ediyoruz. Yerel bankalar ve yatırımcılarla iç içe olarak mümkün olduğu kadar bir çok alanda katılmaya çalışıcağız.

Coinbase, Eylül ayında açıkladığı gibi amacı standartlarını karşılayan ve yasalara tamamen uygun olan tüm varlıkları borsamızda sergileme desteği sunmaktır. Zamanla, müşterilerimize piyasaya uygun tüm dijital para varlıklarının %90’ından fazlasını sunma niyetindeyiz. Fakat bu durumu gerçekleştirmek için, güvenlik, uyumluluk ve projenin dünyaya açık bir finansal sistem oluşturma misyonumuzla uyumu gibi faktörleri değerlendirmek için, varlıkları Aktif Varlık Çerçevemize göre değerlendirmekteyiz.

Coinbase’nin Araştırdığı Dijital Para Birimleri

Coinbase’nin araştırmakta olduğu dijital para birimleri, Alfabetik sırayla şöyle sıralanmıştır: Cardano (ADA), Aeternity (AE), Aragon (ANT), Bread Wallet (BRD), Civic (CVC), Dai (DAI), district0x (DNT), EnjinCoin (ENJ), EOS (EOS), Golem Network (GNT), IOST (IOST), Kin (KIN), Kyber Network (KNC), ChaiLink (LINK), Loom Network (LOOM), Loopring (LRC), Decentraland (MANA), Mainframe (MFT), Maker (MKR), NEO (NEO), OmiseGo (OMG), Po.et (POE), QuarkChain (QKC), Augur (REP), Request Network (REQ), Status (SNT), Storj (STORJ), Stellar (XLM), XRP (XRP), Tezos (XTZ), ve son olarak Zilliq (ZIL).

Yeni dijital para birimlerini eklemek, uygunluk açısından önemli ve detaylı araştırmaları gerektirir ve değerlendirdiğimiz tüm varlıkların Coinbase’de listeleneceğini garanti edemeyiz. Platformumuza girecek olan dijital para birimleri için süreçlerimiz bulunmaktadır, bu varlıkların bir kısmının yalnızca bir cüzdan kullanarak veya, satın alma ve satma için müşterilere listelenmesiyle sonuçlanabilir. Son olarakta listeme süreçlerimiz gereği, varlıklarımızı verimli ve sorumlu bir şekilde eklememize izen veren bir yasal durum yetkisi temelinde varlıklar ekleyeceğiz.

Bu yılın başlarında, ERC20 belirteçlerinin genel sınıfının yanı sıra beş yeni dijital varlığı araştırmaya yönelik bir duyuru yaptık. Bu duyuruda açıklanan varlıklardan üçüne (BAT, ZEC, ZRX) platformumuza ekledik ve diğerlerini de ERC-20 tokenleri ile birlikte değerlendirmeye aldık dedi.

Son olarak, araştırıcağımız dijital para birimlerinin potansiyel olarak desteklenmesi için mühendislik çalışmaları yürüttüğümüze bildiririz. Bu varlıkların ne zaman kullanıma sunulacağını kesin olarak söyleyememekteyiz dediler.

Eklenicek olan dijital para birimlerinin haberlerini Koin Finans sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Coinbase

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.