Ocak 7, 2022

Coin Bureau’ya Göre Cardano (ADA) Önümüzdeki Aylarda Bu Seviyelere Kadar Yükselebilir!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki aylarda nasıl toparlanacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğinin nedenlerini ortaya koyuyor.

Cardano (ADA), Eylül başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri %59’dan fazla ciddi bir fiyat düzeltmesine katlandı.

Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı şu anda 1,26 dolardan işlem görüyor.

Coin Bureau’nun Guy takma adıyla tanınan analisti, yayınladığı yeni bir videoda 1.84 milyon YouTube abonesine Cardano‘da hala yükselişe geçmek için birkaç neden olduğunu belirtti.

“İyi haber şu ki, Grayscale’in ‘Dijital Büyük Sermaye Fonu’ gibi ADA’ya maruz kalan çok sayıda kurumsal fon var ve bu fonlardan birkaçı son birkaç ayda ADA biriktiriyor gibi görünüyor.

Birçok Cardano DApp’in [merkeziyetsiz uygulamalar] de önümüzdeki aylarda devreye alınması planlanıyor ve bunların, ADA’nın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için ihtiyaç duyduğu talebi yaratması muhtemel.

Son olarak, ADA’nın uzun vadeli teknik verileri, 1,70 dolarlık bu fiyat direnci bölgesini kırabileceğini varsayarsak, önümüzdeki aylarda 4 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.”

Guy, ADA’nın 1,70 doları geçememesi durumunda, bir ‘baş-omuz modeli’, trendin tersine çevrilmesini belirlemek için kullanılan bir fiyat yapısı oluşturabileceğini belirtiyor. Analiste göre, böyle bir geri dönüş, ADA’yı 0,30 doların altındaki 2020 dip seviyelerine geri götürebilir.

“Yine de bunun olacağından şüpheliyim çünkü Cardano’nun ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca çıkarabilecek çok sayıda yaklaşan dönüm noktası var.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.