Circle CEO’su Bitcoin 10,000 Dolara Yakın Bir Tarihte Ulaşacak

Bugün lider kripto para birimi Bitcoin 9387 dolar seviyelerine çıkmayı başardı, ve 10.000 dolar seviyesine bir adım daha yaklaştı. BTC, coinmarketcap yayın saati verilerimize göre 9255 dolar seviyelerinde alım satım işlemleri gerçekleştirilmekte.

Bitcoin’in ne zaman 10.000 dolara çıkacağı sorusu merakla beklenirken büyük kripto para borsalarından Poloniex’in ana şirketi olan Circle’in CEO’su Jeremy Allaire, bu soruya cevap olabilecek bir görüşte bulundu.

Allaire, Bitcoin‘in 21 Haziran’da 10.000 dolar olacağını üzerine görüşünü dile getiriyor. Bu tahminini dün akşam saatlerinde Twitter’da yaptığı paylaşımla açıklayan CEO, kripto para sektöründe 18 Haziran’da açıklanması beklenen Facebook’un kripto para projesi Libra’nın önemini dile getirdi ve 10.000 dolar seviyesi kripto para yazının başlangıcı olacağını öne sürdü.

Ayrıca Piyasa araştırmaları ve danışmanlık şirketi Fundstart’ın kurucu ortaklarından olan Thomas Lee, 10.000 dolar seviyelerinin geçilmesiyle birlikte fiyatın 5 ay içerisinde 40,000 dolar seviyelerine ulaşmasının mümkün olacağını iddia etti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.