Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini: CHZ Almak İçin Fırsat Seviyeler

Chiliz (CHZ) Mart ayından 0.032 dolar seviyesinden 0.94 dolarlık yükseliş yaşadı. Bu yükselişin yüzdesi yaklaşık yüzde 2820e yakın. Ayrıca Altcoin ay içerisinde kayda değer bir artış gösterdi. Bu yükselişinin ardından yüzde 23’lük bir geri çekilme yaşadı ve 0.42 dolar seviyesi desteğine geri dönüş sağladı.

Bollinger Bantları genişlik (The Bollinger Bads) göstergesi, son haftalardaki fiyat hareketine kıyasla 4 saatlik grafikte CHZ için önemli ölçüde azalmış oynaklığı göstermek için değeri çok düşüktü. Volatilite düşüklüğü bantlarda daralmayı beraberinde getirdi. Gösterge daha düşük zamanlı grafiklerde farklı oranlar gösterdi. Nedeni CHZ geçtiğimiz iki hafta içerisinde yüzde 50 ve 30 oranında hareketler gerçekleştirdi.

Kaynak: Tradingview CHZ/USD

Son olarak CHZ için 0.42 – 0.46 dolar bölgesinde, CHZ toplamak için uygun bir seviye olacaktır. 0.55 – 0.60 dolar seviyesi ise bir arz bölgesi oldu ve bu alanı aşan bir kırılma satın alma fırsatı görülmekte.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.