Charlie Lee: Warren Buffet’i Kripto Paralar Hakkında İkna Etmeyeceğim

0

Kripto para piyasasının ünlü isimlerinden olan Charlie Lee, dünya zenginleri içerisinden biri olan Warren Buffet’ın Bitcoin ile asla ilgilenmeyeceğini düşündüğünü açıkladı.

Dünyanın en zengin insanları arasında olan Warren Buffet yakın bir zamanda kripto para piyasasının bazı büyük isimleriyle bir arada olacak. Buffet, TRON’un kurucusu Justin Sun ve Litecoin’in kurucusu olan Charlie Lee ile öğle yemeği yiyecek ve kripto paralar hakkında konuşma yapılacak. Bu yemeğin önümüzdeki hafta San Francisco’daki Quince adlı restoranda yenilmesi bekleniyor.

Kripto para sektöründeki bazı kişiler, Justin Sun’ın bu yemekte Buffet’in kripto paralar hakkındaki fikirlerini değiştirebileceği ve kendisini bir kripto para destekçisi yapabileceğini düşünmekteler. Fakat Lee’nin görüşü bu görüşe katılmadığını belirtiyor.

Charlie Lee, katıldığı bir yayında Buffet’ın kripto paralar hakkındaki görüşleri hakkında açıklamalar yaptı.

Lee önümüzdeki hafta düzenlenecek olan yemekte Buffet’ı kripto paralar hakkında ikna etmekle uğraşmayacağını dile getirdi ve şunu söyledi:

“Buffet’ı ikna etmenin imkanı yok. Kendisi teknolojik şeylere yatırım yapmıyor. Bu yüzden de Bitcoin’e ilgi duymuyor ve asla duymayacak. Bu da beni şaşırtıyor.”

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın