Charlie Lee: Litecoin’in 1,000 Dolar’a Çıkmasını Bekliyordum

0

Litecoin‘in yaratıcısı olan Charlie Lee, Anthony Pompliano’nun yer aldığı Podcast’te konuştu, Charlie sahip olduğu Litecoinleri yaklaşık 300 dolarda işlem görürken satmaya karar verdi, ancak fiyatın 1000 dolara kadar yükselmesini bekliyordu.

Charlie, Podcast’te şöyle konuştu

“Aslında ben fiyatın gittikçe yükseleceğini düşündüm. Bunun zirve olduğunu düşünmedim.1000 dolara yükseleceğini düşündüm.”

Charlie Lee her zaman fiyat hakkında bilgi aldığını söyledi, ancak onunda Bitcoin veya Litecoin fiyatlarının nereye gittiği hakkında bilgisi yok. Birkaç boğa ve ayı piyasası gördüm. Kimse fiyatın yükseliceğini veya düşeceğini bilmiyor. Bazen iyiye gidiyor ancak bilemezsiniz. İyileşme görmemiz iyi, ama büyük yatırım yapmayın. İnsanlara asla girmemelerini söylüyorum.

Litecoin fiyatı şu anda 73 dolar seviyesinde, yılın başında işlem görmekte olduğu seviyenin iki katından fazla yükseliyor. Yine de, 2017’nin boğa koşusu sırasında yükselmek istediği 1000 dolar seviyesinden uzak bir durumda. Litecoin2i daha elverişli ve daha özel hale getirmek için Mimblewimbe adlı bir teknolojiyi kullanıyorlar, böylece “her [Litecoin] diğer bir [Litecoin]’e eşit”.

Lee Bitcoin Hakkında Şöyle Konuştu:

Bitcoin’de nihayetinde dünya rezerv para birimi olacak ve fiat para birimiyle bir arada bulunacak. Önde gelen kripto para biriminin geleceği belirsiz olduğu sürece, fiyatı değişken kalacaktır.

Kaynak:ccn

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın