Charlie Lee: Litecoin’in 1,000 Dolar’a Çıkmasını Bekliyordum

Litecoin‘in yaratıcısı olan Charlie Lee, Anthony Pompliano’nun yer aldığı Podcast’te konuştu, Charlie sahip olduğu Litecoinleri yaklaşık 300 dolarda işlem görürken satmaya karar verdi, ancak fiyatın 1000 dolara kadar yükselmesini bekliyordu.

Charlie, Podcast’te şöyle konuştu

“Aslında ben fiyatın gittikçe yükseleceğini düşündüm. Bunun zirve olduğunu düşünmedim.1000 dolara yükseleceğini düşündüm.”

Charlie Lee her zaman fiyat hakkında bilgi aldığını söyledi, ancak onunda Bitcoin veya Litecoin fiyatlarının nereye gittiği hakkında bilgisi yok. Birkaç boğa ve ayı piyasası gördüm. Kimse fiyatın yükseliceğini veya düşeceğini bilmiyor. Bazen iyiye gidiyor ancak bilemezsiniz. İyileşme görmemiz iyi, ama büyük yatırım yapmayın. İnsanlara asla girmemelerini söylüyorum.

Litecoin fiyatı şu anda 73 dolar seviyesinde, yılın başında işlem görmekte olduğu seviyenin iki katından fazla yükseliyor. Yine de, 2017’nin boğa koşusu sırasında yükselmek istediği 1000 dolar seviyesinden uzak bir durumda. Litecoin2i daha elverişli ve daha özel hale getirmek için Mimblewimbe adlı bir teknolojiyi kullanıyorlar, böylece “her [Litecoin] diğer bir [Litecoin]’e eşit”.

Lee Bitcoin Hakkında Şöyle Konuştu:

Bitcoin’de nihayetinde dünya rezerv para birimi olacak ve fiat para birimiyle bir arada bulunacak. Önde gelen kripto para biriminin geleceği belirsiz olduğu sürece, fiyatı değişken kalacaktır.

Kaynak:ccn

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.