Charlie Lee, Bitcoin Geliştiricisi Casa’ya Yatırım Yaptığını Duyurdu!

Litecoin (LTC) kurucusu olan Charlie Lee, 16 Ağustos’ta paylaştığı bir tweette, Bitcoin geliştirici firmalarından olan Casa için yatırım yaptığını duyurdu. Mutluluğunu dile getiren Lee, şirket için de umut vadettiğini belirtti ve şöyle devam etti:

“Bugün Casa ile aynı hislere sahibim, 2013’te Coinbase’de yaşadığım gibi. Casa, Bitcoin’in kullanımını kolaylaştırıyor ve bu alan için son derece önemli. Harika şeyler bekliyorum! ”

Tweet anlatımının devamında ise Microsoft’un eski mühendis ve ürün geliştiricilerinin, yazılım firması Tableau ve Seattle Bitcoin Meetup organizatörü Brian Lockhart’ın işe alındığı da duyuruldu.
Bu konudaki hislerini ise şöyle dile getirdi:

“Sonunda onu emekli olup çıkmaya ve Casa’daki büyük liglerde oynamaya ikna edebildiğimiz için çok mutluyuz.”

Casa son zamanlarda ciddi atılımlarda bulunuyor. Bu gidişat için de epey bir fon toplamış durumda. Öyle ki Crunchbase’e Mart 2018’de başlatılmış olan tohum roundundan bu yana şirket 2.1 milyon dolar fon topladı bile.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.